• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej od szyi po kolana bez skalpela!

18 czerwca 2023, 10:59, Artykuł partnera
Marzysz o idealnej sylwetce na lato, ale nie chcesz poddawać się bolesnym zabiegom? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: zabieg kriolipolizy w Lotus Clinic dostępny w niższej cenie do końca czerwca! Przygotuj się na wakacje i pozbądź się kompleksów związanych z nadmiarem opornej tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza  to nieinwazyjna procedura redukcji tkanki tłuszczowej, która polega na zamrożeniu podskórnej tkanki tłuszczowej bez uszkadzania przyległych nerwów ani tkanek, odbywa się to podczas zasysania obszaru leczenia przez aplikator, który schładza tkankę tłuszczową powodując jej krystalizację, która prowadzi do śmierci komórek tłuszczowych i ich NATURALNEGO wydalenia z organizmu poprzez procesy metabolizmu.

Dzięki temu zabiegowi Pacjent może wymodelować swoją sylwetkę oraz wyszczuplić ciało bez konieczności poddawania się skomplikowanym i czasochłonnym procedurom. W badaniach wykazano, że kriolipoliza jest bezpieczna i skuteczna, nie wymaga żadnych nacięć, wkłuć, stosowania znieczulenia ani czasu rekonwalescencji. To idealne rozwiązanie w przypadku osób borykających się z LOKALNYM nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, których nie można zredukować za pomocą tradycyjnych metod (trening, dieta).

– Nasi pacjenci uwielbiają i cenią kriolipolizę ze względu na jej bezinwazyjny charakter, wysoką skuteczność oraz brak okresu rekonwalescencji. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji, a z czasem jeszcze się intensyfikują (proces redukcji tkanki tłuszczowej trwa do ok 3 miesięcy). Pacjenci korzystający z zabiegu kriolipolizy to osoby, których zmartwieniem  jest podwójny podbródek lub nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, talii lub ramion, której spalenie poprzez treningi lub dietę okazuje się niemożliwy. –  wyjaśnia Hanna Łotarewicz, Managerka Lotus Clinic.

Skorzystaj ze specjalnej oferty i odbierz rabat na zabieg kriolipolizy w Lotus Clinic, który wymodeluje sylwetkę oraz pozbędzie się niechcianej tkanki tłuszczowej opornej na diety i ćwiczenia. 

Za każdym razem stawiamy na najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne gorzowskie ceny w porównaniu od pobliskich miast takich jak Szczecin czy Poznań. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń Hi-Tech. Dzięki temu zapewniamy naszym Pacjentom nie tylko skuteczność, ale również poczucie bezpieczeństwa i komfortu. 

Ale to nie wszystko! Jeśli zdecydujesz się na wykonanie zabiegu kriolipolizy razem z przyjaciółką lub inną bliską osobą, otrzymasz od nas prezent, czyli elegancką i unikatową  kosmetyczkę. 

Liczba miejsc jest ograniczona! Zarezerwuj termin konsultacji pierwszej konsultacji, na której nasi specjaliści przedstawią Ci plan leczenia: 

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej od szyi po kolana bez skalpela!

1/3 Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej od szyi po kolana bez skalpela!

2/3 Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej od szyi po kolana bez skalpela!

2/3 Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej od szyi po kolana bez skalpela!

3/3 Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej od szyi po kolana bez skalpela!

3/3 Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej od szyi po kolana bez skalpela!

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości