• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Leżanki na gorzowskim bulwarze. Są chętni do opalania?

27 kwietnia 2023, 18:50, Marcin Kluwak
źródło: GRH
Na gorzowskim bulwarze będzie można się… położyć. W okolicach dawnego LOK-u, czyli w miejscu, gdzie bardzo często gromadzi się młodzież, GRH zainstalował solidne, drewniane, wygodne leżaki.

Lada dzień na nadwarciańskich bulwarach znów zrobi się tłoczno, bo ładna pogoda i coraz wyższe temperatury zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. 

- Bulwary przed majówkowym, wydłużonym weekendem zostały gruntownie posprzątane, a na odwiedzających czeka nowa atrakcja; drewniane leżaki – mówi Agata Dusińska, prezes Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

To właśnie GRH odpowiada za porządek na bulwarach. - Wyczyszczone zostały nie tylko chodniki i schody, ale także trawniki i tereny zielone. Usunęliśmy śmieci i chwasty. Zachęcam gorzowian do spędzenia tu majówki, zapewniamy czyste i przyjemne otoczenie – podkreśliła Dusińska.

Na gorzowskim bulwarze w końcu będzie można się położyć. Może nie na betonie, a już tym bardziej nie w okolicach brzegu, ale na nowo zainstalowanych leżakach.

- Nie chcemy, aby jedna z atrakcji naszego bulwaru, czyli Janusz Gorzowski plażował samotnie, dlatego na wysokości dawnego LOK-u ustawiliśmy drewniane leżaki. Zachęcamy do korzystania z nich, bardzo wygodne i zapewniają bardzo ładne widoki - dodała z uśmiechem prezes Dusińska.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości