• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Żużel przegrał z pogodą. Inauguracja ligi w Gorzowie przełożona

13 kwietnia 2023, 15:40, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Nie pomogła plandeka, która została rozłożona od razu po sparingowym meczu z Unią Leszno. W związku z niekorzystnymi prognozami pogody przewidującymi opady deszczu w dniu rozgrywania meczów, spotkania we Wrocławiu oraz w Gorzowie zostały przełożone.

Niekorzystne warunki atmosferyczne oraz prognozy na jutro spowodowały, że mecz inaugurujący rozgrywki speedway ekstraligi w Gorzowie został przełożony, Nowy termin to wtorek, 18 kwietnia o 19:15.

Decyzja dotyczy spotkań:

Ebut.pl STAL Gorzów – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno

Nowy termin meczu w Gorzowie – wtorek 18.04.2023 r. godz. 19:15.

Odwołany mecz w Gorzowie. Jak można zwrócić bilety?

Klub z Gorzowa informuje, że zakupione wejściówki zachowują ważność w nowym terminie spotkania. Kibice, którzy zakupili wejściówki, a nie będą mogli wybrać się na stadion im. Edwarda Jancarza w nowym terminie, mogą oddać bilety w dniach 15.04-17.04.2023 r. w sklepie klubowym przy Bramie Głównej Stadionu.

Bilety zakupione przez stronę www.bilety.stalgorzow.pl można zwrócić, wysyłając do 17.04.2023 r. do godz. 16:00 potwierdzenie przelewu, bilety (format pdf) oraz w treści e-maila nr biletów i nr konta bankowego do zwrotu na adres: sklep@stalgorzow.pl.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości