• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Inauguracja na Jancarzu. Będzie się działo, bo Grudziądz nie odpuszcza

12 kwietnia 2023, 09:08, Marcin Kluwak
Poznaliśmy już składy obu drużyn, które wystąpią w inauguracyjnym meczu na „Jancarzu” w Gorzowie. Piątkowe spotkania zapowiada się niezwykle interesująco. Kibice liczą na dużo mijanek, tym bardziej że do Gorzowa przyjeżdża Niki Pedresen, który w pierwszym meczu zdobył aż 18 punktów.

Gorzowianie niewiele zmienili w składzie, który widzieliśmy w Toruniu, podczas inauguracyjnego meczu w sezonie 2023. Pod 9 i 11 znaleźli się Szymon Woźniak oraz Martin Vaculik, natomiast w parze z juniorem dwukrotnie zobaczymy Andersa Thomsena. 

Jedyne zmiany to właśnie na pozycjach juniorskich. Oskar Paluch wystąpi z 14, a Mateusz Bartkowiak z 15. 

Przebudowany został za to skład GKM-u, który w meczu pierwszej kolejki zremisował z Włókniarzem Częstochowa. W miejsce Mateusza Szczepaniaka pojawił się Norbert Krakowiak. 24-latek dwa razy pojedzie w parze z Glebem Czugunowem. Trener GKM-u zdecydował się też na zmianę w formacji juniorskiej. Wiktora Rafalskiego, który słabo spisał się w pierwszym meczu, zastąpił Kacper Łobodziński.

Kacpra Pludra wystąpi w meczu ze Stalą Gorzów z numer 6, a pod 13 ujrzymy Nickiego Pedersena, który w starciu z Włókniarzem zdobył duży komplet punktów.

Awizowane składy:
ebut.pl Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculík
12. Wiktor Jasiński
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Mateusz Bartkowiak


ZOOLeszcz GKM Grudziądz:
1. Frederik Jakobsen
2. Max Fricke
3. Gleb Czugunow
4. Norbert Krakowiak
5. Nicki Pedersen
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości