• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Zatrzymanie pijanego kierowcy skutera. Miał 3,4 promila

8 kwietnia 2023, 15:47
fot. Damian Pyta
W sobotnie popołudnie przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do zatrzymania pijanego kierowcy skutera. Mężczyzna jechał jednośladem i w pewnym momencie przewrócił się. Miał pecha, bo tuż za nim jechał policjant po służbie. Okazało się, że kierujący skuterem ma w swoim organizmie ponad 3,4 promila alkoholu.
W sobotę 8 kwietnia po godz. 15 przy ul. Walczaka niedaleko szpitala doszło do zatrzymania pijanego kierowcy skutera przez policjanta po służbie. Mężczyzna jechał jednośladem i w pewnym momencie przewrócił się. Okazało się, że jest kompletnie pijany. Na miejsce został wezwany policyjny patrol.

- Policjant po służbie zatrzymał pijanego 31-latka, który wcześniej poruszał się skuterem. Badanie wykazało, że mężczyzna ma w swoim organizmie ponad 3,4 promila alkoholu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Pijany kierowca został zatrzymany do wytrzeźwienia. Grozi mu do 2 lat więzienia za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości