Wiadomości

Czytelniczka: Ta droga woła o pomstę do nieba

5 kwietnia 2023, 09:50
fot. czytelniczka
Mieszkańcy Stanowic skarżą się na fatalny stan drogi powiatowej pomiędzy Lubnem a Stanowicami. Niektóre dziury są tak ogromne, że ledwo można je ominąć. A po zimie jest jeszcze gorzej.

Drogi w powiecie gorzowskim pozostawiają wiele do życzenia. Część z nich jest tak dziurawa i zniszczona, że kierowcy muszą uważać, żeby nie uszkodzić swojego zawieszenia lub urwać koła. Jedną z nich jest droga powiatowa nr 1392F pomiędzy Lubnem a Stanowicami. Do redakcji portalu gorzowianin.com z prośbą o interwencję zgłosili się mieszkańcy Stanowic którzy skarżą się na fatalny stan drogi.

- Na drodze z Lubna do Stanowic są ogromne dziury. Jeszcze trochę to nie będzie można tamtędy przejechać. Ta droga już woła o pomstę do nieba. Niektóre dziury są tak ogromne, że ledwo można je ominąć - opisuje Dajana, mieszkanka powiatu gorzowskiego.

Nasza czytelniczka podkreśla, że to w jakim stanie jest droga jest skandaliczne, ale bardziej oburzające jest to, że nikt od wielu lat nic z tym nie robi. Największe dziury są czasem doraźnie łatane, ale jest to tylko tymczasowe rozwiązanie, bo po zimie te dziury zmieniają się dosłownie w jamy.

W związku z tym zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do Starostwa Powiatowego w Gorzowie, które zarządza drogą powiatową pomiędzy Lubnem i Stanowicami. Zapytaliśmy się urzędników czy w najbliższym czasie planują jakiekolwiek prace związane z doraźnym załataniem dziur na drodze 1392F pomiędzy Lubnem a Stanowicami. A także czy mieszkańcy mogą liczyć w najbliższej przyszłości na remont zniszczonej drogi. Czekamy na odpowiedź w tej sprawie.

 


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości