• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sparing Stali Gorzów. Czy żużlowcy wyjadą na tor?

20 marca 2023, 09:45, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Na sobotę 25 marca zaplanowany jest pierwszy sparing Stali Gorzów z Unią Leszno. Jednak nie wiadomo czy do meczu sparingowego w ogóle dojdzie, ponieważ na torze przy ul. Śląskiej cały czas trwają prace.

Nie możecie doczekać się już zapachu etanolu i ryku silników? Żużlowa PGE Ekstraliga rusza już w sobotę 8 kwietnia. Jednak zanim dojdzie do ligowego ścigania, przed żużlowcami mecze sparingowe.

Pierwszy ze sparingów Stali Gorzów został zaplanowany na sobotę 25 marca. Jednak nie wiadomo czy do starcia z drużyną Unii Leszno w ogóle dojdzie, bo póki co tor na Jancarzu nie jest gotowy. Natomiast żużlowcy Stali Gorzów trenują na obiektach zagranicznych.

- Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby sobotni sparing się odbył. Prace na torze cały czas trwają. Niestety jesteśmy obecnie uzależnieni od pogody i to ona jest tutaj głównym czynnikiem. Prawdopodobnie w połowie tygodnia zapadną decyzje co ze sparingiem – mówi Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.

Planowane sparingi Stali Gorzów przed sezonem 2023

25 marca - ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno;

28 marca - Fogo Unia Leszno - ebut.pl Stal Gorzów;

2 kwietnia - Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów;

4 kwietnia - ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości