• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Twój wymarzony urlop zacznie się tutaj. Zapraszamy do Salonu Wakacje.pl w CH Feeria

20 lutego 2023, 14:39, Materiał promocyjny Wakacje.pl Gorzów Wielkopolski – Kombatantów
Marzysz o egzotycznych wakacjach ? A może o lenistwie na jednej z europejskich plaż? Przecież każdy z nas zasługuje na odrobinę odpoczynku. 1 lutego w Centrum Handlowym Feeria (dawnej Galerii Manhattan) został otwarty nowy Salon Sprzedaży Wakacje.pl Gorzów Wielkopolski – Kombatantów.

Biuro podróży posiada szeroki wachlarz ofert ponad 100 touroperatorów. Oferuje także ubezpieczenia podróży, parkingi przy lotniskach oraz bony wakacyjne, które są doskonałym prezentem dla najbliższych. 

- Chcemy spełniać marzenia podróżnicze naszych Klientów, jesteśmy ich ambasadorami w relacjach z organizatorami wypoczynku. Doradzamy w wyborze i dbamy o wszystkie formalności związane z wyjazdem. Chcemy zarażać ludzi miłością i pasją do podróżowania – relacjonuje właściciel Salonu. 

Biuro podróży otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00  do 19.00. 
Kontaktować można się również pod numerem telefonu 733-746-700 oraz pisząc maila na adres gorzow-kombatantow@wakacje.pl. Salon prowadzi również stronę na FB: https://www.facebook.com/wakacjeplgorzowkombatantow/ 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości