• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

PKS Gorzów. Gdzie kupić bilety na autobus?

7 lutego 2023, 11:18
W Gorzowie mieszkańcy mogą mieć niemały problem, aby kupić bilety na podróż autobusem PKS. Od 21 listopada kasy biletowe wewnątrz budynku przy ulicy Dworcowej zostały zamknięte. Bilety można kupić przez internet lub w specjalnie wyznaczonym do tego punkcie.

Kasy biletowe na dworcu PKS w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Dworcowej 20 nie działają już od listopada 2022. Właściciel sprzedał teren i w miejscu obecnego placu manewrowego ma powstać nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Gdzie kupić bilet na autobus w Gorzowie?

Kasa biletowa, która do tej pory znajdowała się wewnątrz budynku, obecnie została przeniesiona do pomieszczenia przy dyżurnym ruchu. Dostęp jest tylko z zewnątrz, a pomieszczenie dyżurnego ruchu znajduje się tuż obok stanowisk odjazdowych. 

Od 31 stycznia nieczynne są też stacjonarne numery telefonów na dworcu autobusowym w Gorzowie. Od 1 lutego 2023 pasażerowie mogą korzystać jedynie z poniższych numerów telefonów:
– 506 717 115 – dyżurny ruchu
– 604 276 660 – kasa biletowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości