Wiadomości

Żużlowcy Stali Gorzów jadą na obóz do Finlandii!

11 stycznia 2023, 13:10
fot. Marcin Kluwak
Stal Gorzów wraca do wyjazdu na przedsezonowy obóz sportowo-integracyjny. W drugiej połowie lutego żużlowcy Stali Gorzów wyjadą do Finlandii, gdzie w ośrodku olimpijskim w Lahti będą szlifować swoją formę przez sezonem 2023.

Tradycją jest to, że żużlowcy Stali Gorzów wraz ze sztabem szkoleniowym wyjeżdżają na przedsezonowe zgrupowanie. Obozy sportowe żółto-niebieskich odbywały się zarówno na terenie Polski m.in. w Karpaczku, jak i za granicą – w 2021 roku byli na Teneryfie. Natomiast w ubiegłym sezonie zgrupowanie zostało odwołane.

Stal Gorzów. Żużlowcy Stali Gorzów jadą na obóz do  Finlandii

Przed rozpoczęciem sezonu 2023 żużlowcy Stali Gorzów wyjadą również na zagraniczne zgrupowanie. W tym roku to Finlandia będzie miejscem obozu sportowo-integracyjnego Stali Gorzów. W połowie lutego Stalowcy będą doskonalić swoją formę m.in. w ośrodku olimpijskim w Lahti. Podczas obozu zawodnicy wybiorą także kapitana drużyny na sezon 2023.

- W mocno zimowych warunkach chcemy przygotowywać się do nowego sezonu. Narty, siłownia, ale także w różnej formie zimowe wersje sportów motorowych. Nad tymi rzeczami chcemy się skupić – podkreśla Stanisław Chomski, trener Stali Gorzów.

Jak będzie prezentował się skład Stali Gorzów w sezonie 2023? W drużynie żółto-niebieskich będzie jeździł Szymon Woźniak, Anders Thomsen, Martin Vaculik, Oskar Fajfer, Wiktor Jasiński. Formację U24 wzmocni Timi Salonen, który wraca z wypożyczenia z Texom Stali Rzeszów. Do tego na pozycji juniorskiej zobaczymy Oskara Palucha i Mateusza Bartkowiaka.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości