• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 54 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Żużlowcy Stali Gorzów jadą na obóz do Finlandii!

11 stycznia 2023, 13:10
fot. Marcin Kluwak
Stal Gorzów wraca do wyjazdu na przedsezonowy obóz sportowo-integracyjny. W drugiej połowie lutego żużlowcy Stali Gorzów wyjadą do Finlandii, gdzie w ośrodku olimpijskim w Lahti będą szlifować swoją formę przez sezonem 2023.

Tradycją jest to, że żużlowcy Stali Gorzów wraz ze sztabem szkoleniowym wyjeżdżają na przedsezonowe zgrupowanie. Obozy sportowe żółto-niebieskich odbywały się zarówno na terenie Polski m.in. w Karpaczku, jak i za granicą – w 2021 roku byli na Teneryfie. Natomiast w ubiegłym sezonie zgrupowanie zostało odwołane.

Stal Gorzów. Żużlowcy Stali Gorzów jadą na obóz do  Finlandii

Przed rozpoczęciem sezonu 2023 żużlowcy Stali Gorzów wyjadą również na zagraniczne zgrupowanie. W tym roku to Finlandia będzie miejscem obozu sportowo-integracyjnego Stali Gorzów. W połowie lutego Stalowcy będą doskonalić swoją formę m.in. w ośrodku olimpijskim w Lahti. Podczas obozu zawodnicy wybiorą także kapitana drużyny na sezon 2023.

- W mocno zimowych warunkach chcemy przygotowywać się do nowego sezonu. Narty, siłownia, ale także w różnej formie zimowe wersje sportów motorowych. Nad tymi rzeczami chcemy się skupić – podkreśla Stanisław Chomski, trener Stali Gorzów.

Jak będzie prezentował się skład Stali Gorzów w sezonie 2023? W drużynie żółto-niebieskich będzie jeździł Szymon Woźniak, Anders Thomsen, Martin Vaculik, Oskar Fajfer, Wiktor Jasiński. Formację U24 wzmocni Timi Salonen, który wraca z wypożyczenia z Texom Stali Rzeszów. Do tego na pozycji juniorskiej zobaczymy Oskara Palucha i Mateusza Bartkowiaka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości