• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Święto, niedziela, czy zwykły dzień? Sklep Polski zaprasza na zakupy!

5 stycznia 2023, 18:27
Święto, niedziela, czy zwykły pracujący dzień? Sklep Polski zaprasza na zakupy. W markecie znajdującym się przy ulicy Ulimskiej w Gorzowie kupicie wszystko, co wam będzie potrzebne. Czy to na obiad, wyjątkowe przyjęcie, czy spotkanie z przyjaciółmi.

6 stycznia 2023, czyli w święto Objawienia Pańskiego, które często nazywane jest Świętem Trzech Króli, Sklep Polski przy Ulicy Ulimskiej 1 czynny jest od 10:00 do 20:00. 

Co kupimy w Sklepie Polskim?

Sklep Polski przy ulicy Ulimskiej 1 posiada szeroki asortyment towarów. W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku. Łowcy promocji też znajdą coś dla siebie - w każdym tygodniu znajdziemy nowe promocje na różnego rodzaju artykułu. 

Gdzie znajduje się Sklep Polski w Gorzowie?

Do sklepu dojedziecie bardzo łatwo. Znajduje się w południowej części Gorzowa, przy ulicy Ulimskiej, Jest to boczna droga od ulicy Kasprzaka. Jadąc w kierunku Lubniewic czy Krzeszyc, tuż za zjazdem z S3 i za stacją paliw BP musimy skręcić w prawo. Przy dużym parkingu znajduje się Sklep Polski. 

W jakich godzinach czynny jest Sklep Polski w Gorzowie?

Zapraszamy na zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 22:00. W każdą niedzielę Sklep Polski przy Ulimskiej czynny jest w godzinach od 9:00 do 20:00

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości