Wiadomości

Zakupy w święta? Zrobisz je w Sklepie Polskim

23 grudnia 2022, 18:26, artykuł promocyjny
fot. archiwum
Świąteczne zakupy będzie można zrobić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej. Market będzie czynny zarówno w sobotę 24 grudnia, jak i w niedzielę 25 grudnia. Oprócz artykułów spożywczych i codziennego użytku, kupisz tam również produkty niezbędne na świąteczny stół.

Przed nami święta Bożego Narodzenia, więc zgodnie z obowiązującymi przepisami, sklepy mogą być czynne w Wigilię najpóźniej do godz. 14, natomiast w pierwszy i drugi dzień świąt będą zamknięte. Wyjątkiem są sklepy, w których pracują właściciele.

Tak też jest w przypadku Sklepu Polskiego przy ul. Ulimskiej w Gorzowie, gdzie w święta za ladą stanie sam właściciel. Dzięki temu, osoby które spóźnią się ze świątecznymi zakupami, będą mogły zrobić je na ostatnią chwilę w Sklepie Polskim. Market będzie czynny w sobotę 24 grudnia od godziny 6:00 do godz. 17:00

Mało tego, jeżeli zabraknie czegoś na świątecznym stole i przyjedzie do nas rodzina z niespodziewaną wizytą, to nic straconego. Sklep Polski będzie również czynny w pierwszy dzień świąt – w niedzielę 25 grudnia w godzinach od 10:00 do 16:00

W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku, a także rzeczy niezbędne na wigilijny stół.

W świąteczny poniedziałek, 26 grudnia, jeden dzień przerwy. Sklep będzie nieczynny.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości