Wiadomości

W sobotę wielkie derby Gorzowa. Kto wygra mecz?

10 listopada 2022, 09:20, mk
fot. Karol Korniak/Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów
To będzie wielkie piłkarskie święto. Dwa zespoły z Gorzowa, grające w piłkarskiej III lidze spotkają się przy ulicy Olimpijskiej. W sobotę o 13 pierwszy gwizdek. Zapowiadają się nie lada emocje.

W tym sezonie w III lidze piłki nożnej mamy dwa zespoły z Gorzowa, grające na tym samym boisku/stadionie. Ze względu na wymogi stawione przez PZPN, Warta swoje mecze od dawna rozgrywa na stadionie przy ulicy Olimpijskiej, potocznie zwanym wśród gorzowian stadionem Stilonu. Bo to właśnie gorzowski Stilon od dawna rozgrywa tam swoje mecze - czy to kiedyś w klasie okręgowej, II a nawet I lidze.

W jesiennej rundzie rozgrywek to właśnie niebiesko-biali są gospodarzami meczu derbowego, który zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę - 12 września 2022 roku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Mimo mało przyjaznych warunków pogodowych, organizatorzy meczu liczą na doping sympatyków obu drużyn. Bilety można kupić już za 10 złotych (kobiety, seniorzy i młodzież 16-18 lat), 15 złotych - pozostali. Za darmo na mecz mogą wejść dzieci do 16 roku życia oraz Honorowi Dawcy Krwi. 

Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać spotkania na żywo, KS Stilon Gorzów przygotowuje bezpośrednią transmisję z ulicy Olimpijskiej. Na internetowych stronach Stilonu będzie można zobaczyć mecz na żywo. Więcej informacji wkrótce. 

16 kolejka III liga, grupa III. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów - Astro Energy Warta Gorzów. Sobota 12.11.2022 godz. 13.

Ankieta

Kto wygra wielkie derby Gorzowa w piłce nożnej?

  • Stilon Gorzów50%
  • Warta Gorzów33.56%
  • Będzie remis12.67%
  • Nie wiem/Trudno powiedzieć3.77%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 292

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości