• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Pati i Maks ceny spadają jak jesienne liście. Rabaty na wózki i foteliki.

14 października 2022, 14:13, partn, 22
Koniec lata oznacza koniec gorących dni, ale nie koniec gorących okazji! Jesień to niższe temperatury, ale także niższe ceny, które spadać będą niczym liście z drzew od 13 do 22 października w sklepie Pati i Maks przy ul. Targowej 9A (wejście jak do sklepu Jysk). Tylko w tych dniach będziecie mieli wyjątkową okazję zakupić wózek oraz fotelik samochodowy z rabatem 15%! Oczywiście niskie ceny to nie wszystko, dlatego na miejscu czekać na Was będą doświadczeni eksperci, którzy nie tylko pomogą znaleźć Wam to, czego szukacie, ale także zaprezentują poprawny montaż, byście nie mieli żadnych wątpliwości, że przemieszczacie się ze swoim maluchem tak bezpiecznie, jak tylko to możliwe.

Jesień to o wiele większe wyzwania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa naszym dzieciom. Kapryśna, deszczowa pogoda, śliska nawierzchnia oraz ograniczona widoczność podczas mglistych poranków i spacerów po zmroku. Podczas tego okresu podwójnie docenimy wózek z elementami odblaskowymi, terenowe koła z bieżnikiem, zapewniającym dobrą przyczepność czy maksymalnie dopasowany do Twojego modelu samochodu fotelik na dedykowanej bazie z 5-punktowymi pasami. Bezpieczeństwo to priorytet każdego rodzica, jednak w obecnych czasach, gdy równie istotna staje się cena, możemy nabawić się niemałego bólu głowy, próbując na własną rękę odnaleźć wysokiej jakości produkt, który bezkompromisowo zadba o nasze dziecko i do tego będzie warty swojej ceny. Sklep Pati i Maks to odpowiedź jak odnaleźć się w gąszczu oferowanych na rynku marek.

Jeśli poszukujecie fotelika samochodowego, przyjedźcie do Pati i Maks swoim autem. Samochód zaparkujecie na wygodnym parkingu pod samym wejściem (wjazd na parking z ul. Targowej lub ul. Woskowej). Jeśli szukacie wózka dla swojego malucha, na pewno zależy Wam na tym, by wybrany przez Was model mieścił się w Waszym bagażniku. Dla ekspertów Pati i Maks to oczywiste, pomogą oni znaleźć Wam wózek idealny, a później sprawdzą, czy będziecie mogli swobodnie się z nim przemieszczać. Jeśli zaś poszukujecie fotelika, Waszym priorytetem będzie bezpieczeństwo. Nie krępujcie się zasypać doradcy pytaniami. Na bazie czy bez? Przodem czy tyłem? Czy wystarczy montowanie na pasach samochodowych? A po co ta noga stabilizująca? Czy naprawdę potrzebuję fotelika, który obraca się o 360 stopni? Odpowiedzi na te i inne pytania to żaden problem dla ekspertów Pati i Maks. Znajdą oni fotelik dopasowany do Waszego malucha, a następnie, czy deszcz, czy śnieg, zaniosą go Wam do samochodu i zaprezentują poprawny montaż. Podczas wizyty będziecie mieli także możliwość uzupełnienia wyprawki dla swojego dziecka – czekają zabawki, akcesoria, ubranka, nowoczesna elektronika, a także piękne meble dziecięce od polskich producentów. Na każdym z działów czekają na Was przygotowani merytorycznie doradcy oraz naprawdę atrakcyjne ceny. Nie ma na co czekać!Pati i Maks to wyjątkowe miejsce na mapie Gorzowa Wielkopolskiego, które może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w sprzedaży wózków oraz fotelików samochodowych w Polsce. Właściciele firmy to dumni rodzice dorosłych już dzieci, które do dziś czynnie angażują się w rozwój firmy. Państwo Chocieszyńscy branżę dziecięcą znają jak mało kto, co jednoznacznie przekłada się na starannie wyselekcjonowaną ofertę produktów, doświadczonych i przygotowanych merytorycznie doradców oraz naprawdę atrakcyjne oferty. Historia firmy sięga roku 1991, kiedy to właściciele sami przywozili z Niemiec pierwsze wózki i foteliki na sprzedaż. Dobierając ofertę, zawsze kierowali się oni tym, czy sami chcieliby przemieszczać się takim wózkiem oraz czy ich własne dzieci byłyby zachwycone proponowaną zabawką. Dzięki rodzinnemu zaangażowaniu i wzajemnej motywacji firma świętowała w 2021 swoje 30-lecie. Dziś Pati i Maks to dwa, prężnie działające sklepy stacjonarne o powierzchni powyżej 1000 m kwadratowych oraz nowoczesny sklep internetowy.

Podsumujmy – od 13 do 22 października, sklep Pati i Maks: Gorzów Wielkopolski (wejście jak do sklepu Jysk). 15% rabatu na wózki i foteliki samochodowe. Nie dotyczy marek: Anex, Britax Romer, Inglesina, Cybex, GB, na które obowiązują super ceny. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, zupełnie jak bukiet własnoręcznie zebranych liści!Zapraszamy!

Jeśli chcecie być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku:

https://bit.ly/CenyJakJesienneLiscie

Sklep internetowy: https://patiimaks.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/PatiiMaksPL/

Instagram: https://www.instagram.com/patiimakspl/

Blog https://patiimaks.pl/blog/ 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Pati i Maks Gorzów Wielkopolski

1/3 Pati i Maks Gorzów Wielkopolski

2/3 Pati i Maks Gorzów Wielkopolski

2/3 Pati i Maks Gorzów Wielkopolski

3/3 Pati i Maks Gorzów Wielkopolski

3/3 Pati i Maks Gorzów Wielkopolski

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości