Wiadomości

Big Cyc wystąpi w Kłodawie pod Gorzowem. Będzie akustycznie!

11 października 2022, 14:10
finał koncertu akustycznego w Bojanowie. Fot: Macko Maj, żródło: FB/krzysztof.skiba.37
Bez zgiełku wzmacniaczy ze skokami nastroju, bez wściekłego jazgotu gitar, za to z niepowtarzalnym klimatem, formacja BIG CYC prezentuje swoje nowe oblicze. Będzie miękko, ciepło i radośnie. Gdzie? W podgorzowskiej Kłodawie już 23 października.

To będzie niesamowity koncert, na który już teraz warto zarezerwować sobie bilety. Trzeba się spieszyć, bo ilość ich jest ograniczona. Big Cyc wystąpi w sali Gminnego Domu Kultury w Kłodawie. 

Dlaczego ten koncert będzie wyjątkowy? Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu "unplugged" przenoszą muzę Big Cyca  w całkiem nowy klimatyczny wymiar. Na koncercie oprócz starych hitów takich jak "Makumba" czy "Rudy się żeni" pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. "Teczka", czy "Nasz PRL". Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę. 

Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma. By się dowiedzieć, co jeszcze rockandrollowa ekipa BIG CYC w wersji akustycznej warto wybrać się na koncert. 

KUP BILETY TUTAJ: 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/81023/K%C5%82odawa/Big+Cyc+Akustycznie/?utm_source=pp&utm_medium=307

- W tym programie gramy wszystko na pudłach i bez rockowego rzęchu. Pojawiamy się w ładnych salach widowiskowych i teatralnych. Wszystko ma nieco inny, bardziej kameralny klimat. Zabawy i przebojów jest sporo, a koncert przypomina bardziej widowisko sceniczne, a nie punkowy zjazd - mówi Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.

- Przez lata namawiano nas na akustyczne wersje piosenek Big Cyca, ale uznawaliśmy to za niebywałą i niedopuszczalną herezję. Chyba musieliśmy po prostu dojrzeć do takiej formy.
Jesień robi się nie tylko złota, ale jak to w Polsce bywa także smutna, więc z czystym sumieniem zapraszam Was na kolejne koncerty z serii "Big Cyc akustycznie" - dodaje Skiba


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości