• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Cinema3D w Gorzowie Wielkopolskim zmienia się w Multikino

7 października 2022, 09:19, artykuł partnera
Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Centrum Handlowym „Feeria” w Gorzowie Wielkopolskim od 7 października br. będzie funkcjonował pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostaną wszystkie logotypy znajdujące się w gorzowskim centrum handlowym oraz na jego fasadzie.

24 maja 2019 roku Multikino S.A., należące do Grupy Vue International nabyło sieć kin Cinema3D rozszerzając tym samym działalność na terenie Polski. 7 października br. Cinema3D Gorzów Wielkopolski zmienia się na Multikino Gorzów Wielkopolski. Na materiałach oraz dokumentach firmowych, budynku i wnętrzu centrum „Feeria” i w kinie pojawi się nowe logo. Od tego dnia klienci mogą kupować bilety na seanse przez stronę https://multikino.pl/ oraz aplikację mobilną. 

Najnowsze kino działające pod szyldem Multikino w  Centrum Handlowym Feeria ma 5 sal, które mieszczą prawie 930 widzów i są wyposażone w projektory BARCO 4K. Ponadto jedna posiada najnowocześniejszą technologię kinotechniczną - system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS.

Obecnie w spółce Multikino pod szyldem Multikino i Cinema3D działa 45 kin w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów. Proces rebrandingu multipleksów Cinema3D, to naturalny krok w rozwoju naszej firmy mający na celu pełną integrację z Multikinem. – mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Multikino Gorzów Wielkopolski oferuje klientom atrakcyjne ceny biletów, które obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę – online można je nabyć od 15,90 zł.  

Na widzów w kinie czekają zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Obecnie w repertuarze jest między innymi „Johnny” z Dawidem Ogrodnikiem w roli ks. Kaczkowskiego, biografia Patryka Vegi „Niewidzialna wojna” z Rafałem Zawieruchą w roli kontrowersyjnego reżysera oraz komedia romantyczna „Bilet do raju” z Julią Roberts i Georgem Clooney’em w rolach głównych. 7 października premierę ma film dokumentalny „Ania” o Annie Przybylskiej oraz komedia romantyczna „Miłość na pierwszą stronę”. Ponadto w październiku na wielkim kinowym ekranie będzie można zobaczyć między innymi Dwayne’a Johnsona, który gra główną rolę w nowym filmie przygodowym „Black Adam”. To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który prezentuje losy tego tytułowego bohatera wydawnictwa DC. Premierę będzie miała również komedia Andrzeja Saramonowicza „Bejbis” z Martą Żmudą Trzebiatowską i Grzegorzem Małeckim w roli rodziców, którym poukładane życie przewraca się do góry nogami wraz z pojawieniem się świecie drugiego dziecka. Natomiast na najmłodszych kinomanów czekają animacje: „Tedi i szmaragdowa tablica”, „Guliwer” oraz „Mia i ja. Film”. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości