• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Toyota roztrzaskała się o drzewo. Nie żyje jedna osoba

22 września 2022, 10:42
fot. czytelnik
W czwartek na wyjeździe z Trzebiszewa w kierunku Skwierzyny doszło do tragicznego wypadku. Kierujący SUVem marki toyota uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginął 34-letni kierowca toyoty. Natomiast pasażer został w ciężkim stanie zabrany do szpitala.

W czwartek 22 września przed godz. 9 rano na wyjeździe z Trzebiszewa w kierunku Skwierzyny doszło do wypadku. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Jak się okazało, kierujący SUVem marki toyota z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie następnie uderzył drzewo. Siła uderzenia była bardzo duża, ponieważ auto zostało dosłownie roztrzaskane. W samochodzie podróżowały dwie osoby. Niestety jedna z nich zginęła na miejscu.

- W wyniku wypadku zginął 34-letni mężczyzna, który kierował toyotą. Z kolei 34-letni pasażer w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala – mówi Mateusz Maksimczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Na czas akcji ratunkowej droga w miejscu wypadku była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości