Wiadomości

Toyota roztrzaskała się o drzewo. Nie żyje jedna osoba

22 września 2022, 10:42
fot. czytelnik
W czwartek na wyjeździe z Trzebiszewa w kierunku Skwierzyny doszło do tragicznego wypadku. Kierujący SUVem marki toyota uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginął 34-letni kierowca toyoty. Natomiast pasażer został w ciężkim stanie zabrany do szpitala.

W czwartek 22 września przed godz. 9 rano na wyjeździe z Trzebiszewa w kierunku Skwierzyny doszło do wypadku. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Jak się okazało, kierujący SUVem marki toyota z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie następnie uderzył drzewo. Siła uderzenia była bardzo duża, ponieważ auto zostało dosłownie roztrzaskane. W samochodzie podróżowały dwie osoby. Niestety jedna z nich zginęła na miejscu.

- W wyniku wypadku zginął 34-letni mężczyzna, który kierował toyotą. Z kolei 34-letni pasażer w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala – mówi Mateusz Maksimczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Na czas akcji ratunkowej droga w miejscu wypadku była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości