Wiadomości

Kierujący oplem potrącił rowerzystkę z dzieckiem

12 września 2022, 17:30
fot. czytelnik
W poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Racławickiej i Piłsudskiego doszło do potrącenia rowerzystki, która poruszała się z dzieckiem przez kierującego oplem. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

W poniedziałek 12 września po godz. 17 doszło do potrącenia rowerzystki z dzieckiem na oznakowanym przejeździe rowerowym przy skrzyżowaniu ul. Racławickiej i Piłsudskiego. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Kobieta jechała rowerem razem z kilkuletnim dzieckiem, które znajdowało się w rowerowej przyczepce, została potrącona przez kierującego oplem, który wyjeżdżał z ul. Racławickiej. - Rowerzystka wraz z dzieckiem poruszała się ścieżką rowerową wzdłuż ul. Piłsudskiego w kierunku ronda Górczyńskiego. Natomiast kierujący oplem wyjeżdżał z ul. Racławickiej w ul. Piłsudskiego. Na miejscu pracują policjanci, którzy będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Poszkodowana została rowerzystka – uskarża się na ból nogi. Na szczęście dziecku nic się nie stało, jednak razem z matką zostało zabrane do szpitala na badania.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości