Wiadomości

Sklep Polski poleca się na niedzielne zakupy

3 września 2022, 09:30, artykuł promocyjny
Chociaż wakacje już za nami, to niedzielne zakupy wciąż można zrobić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej w Gorzowie. Sklep jest czynny w każdą niedzielę, a wszystko dzięki temu, że za kasą stoi sam właściciel. Na klientów, którzy wybiorą się na weekendowe zakupy do Sklepu Polskiego czekają zawsze ciekawe promocje.

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Tak można powiedzieć o wakacjach, które już za nami. Jednak nie kończy się możliwość zrobienia niedzielnych zakupów w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej 1 w Gorzowie. Chociaż wakacje się już skończyły, to w Sklepie Polskim zakupy można zrobić w każdą niedzielę, nawet niehandlową. Wszystko dzięki temu, że za kasą stoi sam właściciel.

Market jest czynny w niedzielę w godzinach od 9 do 20. Sklep Polski przy ul. Ulimskiej posiada szeroki asortyment towarów. W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku.

Łowcy promocji też znajdą coś dla siebie - w każdym tygodniu znajdziemy nowe i ciekawe promocje na różnego rodzaju artykułu. Warto przypomnieć, że przed sklepem jest duży parking, więc na zakupy można wybrać się wygodnie samochodem, pakując zakupy prosto z wózka do bagażnika auta.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości