• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Gorzowianka Julia Bury śpiewa z Liberem. Premiera na kanale YouTube

8 sierpnia 2022, 13:40
W poniedziałkowe późne popołudnie, na oficjalnym kanale w sieci YouTube gorzowska wokalistka Julia Bury zaprezentuje swój nowy singiel. „Słomki”. Jest to utwór, który powstał przy współpracy z Liberem, Kubą Kikutem Mańkowskim oraz Kacprem Mańkowskim.

Letnie brzmienia gitary połączone z dźwiękami syntezatorów tworzą niezapomniane wrażenia, a do utworu chce się wracać bez przerwy.

Delikatność wokalu Julki i niepowtarzalna harmonia sprawiły, że utwór będzie przypominać słuchaczowi o każdym letnim dniu i sielankowych spotkaniach w gronie przyjaciół i bliskich osób.  

Tuż po północy "Słomki" pojawiły się we wszystkich serwisach streamingowych. Od kilku dni utworu można usłyszeć między innymi na antenie Jedynki Polskiego Radia, Radia WNET, Radia Lublin, Radia Plus Gryfice, Radia Sudety i wielu innych. W kolejnych dniach utwór będzie miał swoje premiery w wielu innych stacjach radiowych. 

O godzinie 18:00 na oficjalnym kanale w sieci YouTube zostanie zaprezentowany nowy klip gorzowskiej artystki. Za wszystkie kreacje w klipie odpowiada również gorzowianka - Natalia Ślizowska. 

Zachęcamy do subskrypcji kanału gorzowskiej artystki: https://www.youtube.com/c/JuliaBuryMuzyka

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości