Wiadomości

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów rozpoczyna bój w III lidze

6 sierpnia 2022, 13:35, mk
Foto: Karol Korniak, źródło: facebook.com/StilonGorzow
Gorzowski Stilon inauguruje dziś występy w III lidze piłkarskiej. Drużyna prowadzona przez Karola Gliwińskiego starając się o awans do tej klasy rozgrywkowej, strzeliła w ubiegłym sezonie aż 96 bramek. Mamy nadzieję, że z trudniejszymi rywalami stilonowcy poradzą sobie równie łatwo!

Meczem z Gwarkiem Tarnowskie Góry Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów rozpoczyna bój. Czy będzie to walka o utrzymanie, czy Stilon będzie systematycznie piął się w górę ligowej tabeli, zobaczymy już po kilku pierwszych spotkaniach.

Drużyna z Gorzowa w poprzednim sezonie nie zostawiła złudzeń rywalom, komu należy się awans do rozgrywek III ligi. W tabeli końcowej mieli przewagę 24 punktów nad drugim zespołem. Wygrali 28 spotkań, 3 zremisowali i 3 przegrali. Bilans bramkowy dodatni 93-26.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów to Solidny zespół IV ligi chcący wzbić się na wyższy poziom. Mocna ofensywa, która w każdym meczu zdobywała bramki. To też bardzo solidna defensywa, która w 34 kolejkach straciła zaledwie 26 goli. 

Dla przeciwników - drużyny z Tarnowskich Gór będzie to niewątpliwie sprawdzian z drużyną, która nie odsłonił swoich kart zbyt mocno. 

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00 na stadionie w Gorzowie. Z tego meczu nie będzie prowadzona żadna transmisja na żywo, ale wiemy, że od następnej kolejki Stilon przewiduje uruchomienie transmisji w systemach PPV. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości