• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 88 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Zakupy w długi czerwcowy weekend? Sklep Polski zaprasza

16 czerwca 2022, 09:00
W trakcie długiego weekendu zabrakło produktów na rodzinnego grilla lub skończyła się kawa? To żaden problem, w długi weekend czerwcowy - zarówno w czwartek 16 czerwca, jak i niedzielę 19 czerwca zakupy będzie można zrobić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej w Gorzowie.

Przed nami długi czerwcowy weekend, który większość osób spędzi w rodzinnym gronie. Pogoda będzie sprzyjać grillowaniu, więc jeżeli w trakcie "czerwcówki" zabraknie jakiś produktów, to żaden problem. Wszystko będzie można kupić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej 1 w Gorzowie. Sklep będzie otwarty przez cały długi weekend również w Boże Ciało 16 czerwca oraz w niedzielę 19 czerwca, a to wszytko dzięki temu, że za kasą będzie stał sam właściciel.

Market posiada szeroki asortyment towarów. W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku. Ponadto na klientów czekają super promocje. Tylko w ten weekend będzie można kupić karkówkę w cenie 17,49 zł/kg oraz pomidory malinowe 5,99 zł/kg.

Sklep Polski będzie czynny w czwartek 16 czerwca i niedzielę 19 czerwca w godz. 9-20. Warto pamiętać, że przed sklepem jest duży parking, więc na zakupy można wybrać się wygodnie samochodem, pakując zakupy prosto z wózka do bagażnika auta.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości