Wiadomości

Awaria ciepłociągu w centrum Gorzowa. Mieszkańcy nie mają ciepłej wody

7 czerwca 2022, 15:13
fot. Damian Pyta
We wtorkowe popołudnie doszło do awarii ciepłociągu przy ul. Hawelańskiej w Gorzowie. Na miejscu pracuje już ekipa, która próbuje naprawić usterkę. Droga została zablokowana i rozkopana, natomiast mieszkańcy nie mają ciepłej wody.

We wtorek 7 czerwca doszło do awarii ciepłociągu na skrzyżowaniu ul. Hawelańskiej i Wełniany Rynek koło Studni Czarownic. Usterka spowodowała, że koniecznie było zamknięcie drogi, a następnie zerwanie asfaltu i rozkopanie drogi, aby dostać się do rur.

W związku z pracami naprawczymi, kierowcy nie przejadą ul. Wełniany Rynek i Hawelańską w kierunku Jagiełły. Awaria ciepłociągu oznacza również brak ciepłej wody w kranach.

Wskutek awarii ciepłej wody nie mają mieszkańcy ul.  Sikorskiego 119,120,122, ul. Chrobrego 34, ul. Sikorskiego 133-134, ul. Hawelańskiej 6, ul. Hawelańskiej 11, ul. Zabytkowej 4, ul. Pocztowej 13A.

Jak informuje PGE Energia Ciepła oddział Elektrociepłownia w Gorzowie, prace naprawcze potrwają do wtorkowego wieczora. Wówczas mieszkańcy powinni mieć już ciepłą wodę. Naprawa ciepłociągu nie oznacza, że ul. Hawelańska będzie ponownie przejezdna i zostanie odtworzona nawierzchnia asfaltowa.

AKTUALIZACJA

godz. 17 - Awaria została naprawiona. Mieszkańcy mają już ciepłą wodę w kranach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości