• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 63 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Awaria ciepłociągu w centrum Gorzowa. Mieszkańcy nie mają ciepłej wody

7 czerwca 2022, 15:13
fot. Damian Pyta
We wtorkowe popołudnie doszło do awarii ciepłociągu przy ul. Hawelańskiej w Gorzowie. Na miejscu pracuje już ekipa, która próbuje naprawić usterkę. Droga została zablokowana i rozkopana, natomiast mieszkańcy nie mają ciepłej wody.

We wtorek 7 czerwca doszło do awarii ciepłociągu na skrzyżowaniu ul. Hawelańskiej i Wełniany Rynek koło Studni Czarownic. Usterka spowodowała, że koniecznie było zamknięcie drogi, a następnie zerwanie asfaltu i rozkopanie drogi, aby dostać się do rur.

W związku z pracami naprawczymi, kierowcy nie przejadą ul. Wełniany Rynek i Hawelańską w kierunku Jagiełły. Awaria ciepłociągu oznacza również brak ciepłej wody w kranach.

Wskutek awarii ciepłej wody nie mają mieszkańcy ul.  Sikorskiego 119,120,122, ul. Chrobrego 34, ul. Sikorskiego 133-134, ul. Hawelańskiej 6, ul. Hawelańskiej 11, ul. Zabytkowej 4, ul. Pocztowej 13A.

Jak informuje PGE Energia Ciepła oddział Elektrociepłownia w Gorzowie, prace naprawcze potrwają do wtorkowego wieczora. Wówczas mieszkańcy powinni mieć już ciepłą wodę. Naprawa ciepłociągu nie oznacza, że ul. Hawelańska będzie ponownie przejezdna i zostanie odtworzona nawierzchnia asfaltowa.

AKTUALIZACJA

godz. 17 - Awaria została naprawiona. Mieszkańcy mają już ciepłą wodę w kranach

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości