Wiadomości

Przez Gorzów przeszła burza. Woda zalała ulice i garaże

6 czerwca 2022, 21:11
fot. czytelniczka Ewa
W poniedziałkowy wieczór przez Gorzów przeszła burza, której towarzyszył ulewny deszcz. Intensywne opady deszczu sprawiły, że zalewane były ulice oraz garaże i piwnice budynków.

W poniedziałek 6 czerwca po godz. 20.30 nad Gorzów i okolice nadciągnęła burza, której towarzyszył ulewny deszcz. Kilkanaście minut ulewnego deszczu sprawiło, że ulice w Gorzowie zamieniły się w potoki.

Jak relacjonują czytelnicy, zalane zostało tradycyjnie skrzyżowanie ul. Borowskiego i Dąbrowskiego, ul. Wyszyńskiego, ul. Górczyńska, rondo Górczyńskie, ul. Warszawska, ul. Pomorska, ul. Niemcewicza. Zalane zostały również piwnice i garaże.

Strażacy do tej pory wyjechali do kilkunastu zdarzeń. W Baczynie przy ul. Piłkarskiej zostało zalane podwórko. Z kolei na drodze z Kłodawy do Łośna zostały powalone drzewa, które blokują przejazd. Natomiast w Gorzowie straż pożarna została wezwana na ul. Owocową, gdzie woda zalała garaż, a także do zalanych garaży przy ul. Ogińskiego. Ponadto strażacy interweniowali również przy ul. Ametystowej czy Batalionu Zośka. Służby otrzymują cały czas kolejne zgłoszenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości