• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przez Gorzów przeszła burza. Woda zalała ulice i garaże

6 czerwca 2022, 21:11
fot. czytelniczka Ewa
W poniedziałkowy wieczór przez Gorzów przeszła burza, której towarzyszył ulewny deszcz. Intensywne opady deszczu sprawiły, że zalewane były ulice oraz garaże i piwnice budynków.

W poniedziałek 6 czerwca po godz. 20.30 nad Gorzów i okolice nadciągnęła burza, której towarzyszył ulewny deszcz. Kilkanaście minut ulewnego deszczu sprawiło, że ulice w Gorzowie zamieniły się w potoki.

Jak relacjonują czytelnicy, zalane zostało tradycyjnie skrzyżowanie ul. Borowskiego i Dąbrowskiego, ul. Wyszyńskiego, ul. Górczyńska, rondo Górczyńskie, ul. Warszawska, ul. Pomorska, ul. Niemcewicza. Zalane zostały również piwnice i garaże.

Strażacy do tej pory wyjechali do kilkunastu zdarzeń. W Baczynie przy ul. Piłkarskiej zostało zalane podwórko. Z kolei na drodze z Kłodawy do Łośna zostały powalone drzewa, które blokują przejazd. Natomiast w Gorzowie straż pożarna została wezwana na ul. Owocową, gdzie woda zalała garaż, a także do zalanych garaży przy ul. Ogińskiego. Ponadto strażacy interweniowali również przy ul. Ametystowej czy Batalionu Zośka. Służby otrzymują cały czas kolejne zgłoszenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości