• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 83 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Zakupy w niedzielę? Sklep Polski zaprasza

27 maja 2022, 05:46
fot. archiwum
Sklep Polski przy ul. Ulimskiej w Gorzowie jest czynny w każdą niedzielę. Wszystko dzięki temu, że za kasą stoi sam właściciel. Na klientów, którzy wybiorą się na niedzielne zakupy do Sklepu Polskiego czekają super promocje.

Przed nami ostatni majowy weekend. Jeżeli komuś zabraknie w niedzielę jakiś produktów na przygotowanie rodzinnego obiadu, to nie trzeba rwać sobie włosów z głowy. W każdą niedzielę, nawet niehandlową jest czynny sklep Polski przy ul. Ulimskiej w Gorzowie i to zgodnie z prawem. A wszystko dzięki temu, że za kasą stoi sam właściciel. Nie ma tu więc potrzeby szukania kruczków prawnych czyli tworzenia np. czytelni.

Market jest czynny w każdą niedzielę w godzinach od 9 do 20. Sklep Polski przy ulicy Ulimskiej 1 posiada szeroki asortyment towarów. W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku.

Łowcy promocji też znajdą coś dla siebie - w każdym tygodniu znajdziemy nowe promocje na różnego rodzaju artykułu. Tylko w ten weekend będzie można kupić pomidory malinowe 7,99 zł/kg czy cytryny 5,99 zł/kg.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości