• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Cygańskie rytmy w amfiteatrze. Tak będzie grało Romane Dyvesa

18 maja 2022, 11:33
fot. archiwum
W sobotę 28 maja w gorzowskim amfiteatrze odbędą się 34. Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa, czyli żywiołowe romskie show pełne muzyki i tańca. Nie zabraknie tradycyjnego folkloru oraz współczesnej muzyki cygańskiej.

Romane Dyvesa to jeden z najstarszych i najbardziej cenionych na świecie festiwali muzyki i kultury cygańskiej. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 28 maja o godzinie 20.30 w gorzowskim amfiteatrze. Bilety na koncert galowy można kupić za pośrednictwem strony internetowej abilet.pl oraz w kasach amfiteatru przed koncertem. Bilety kosztują 35 zł, a z kartą seniora 25 zł.

Na scenie gorzowskiego amfiteatru wystąpią takie gwiazdy jak: Viki Gabor, Stanisław Karpiel-Bułecka, Rafał Brzozowski, Dżambo Agusevi Orchestra, Mr. Żarko, Izabela Szafrańska, Taborowa Orkiestra Harfiarzy, Liza Kotlyarenko, Ewelina Gabor, Sara Czureja. Nie zabraknie również Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno, który jest gospodarzem festiwalu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości