• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

OTOZ Animals apeluje o pomoc. Chodzi o samochód interwencyjny

2 maja 2022, 14:57
fot. OTOZ Animals
Samochód, którymi na co dzień poruszają się inspektorzy i wolontariusze OTOZ Animals w Gorzowie trafił do warsztatu i wymaga naprawy. Jednak „Animalsi” nie mają pieniędzy na naprawdę forda i proszą ludzi o dobrych sercach o wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka.

Od wielu lat OTOZ Animals Gorzów pomaga zwierzętom. Interweniują w przypadku znęcania się nad zwierzętami i kiedy przebywają one w złych warunkach. Na pomoc inspektorów i wolontariuszy można zawsze liczyć. Teraz „Animalsi” sami potrzebują pomocy. Chodzi o naprawę samochodu interwencyjnego marki ford, który swoje lata ma już za sobą i w ostatnim czasie trafił do naprawy.

- Nasze stare poczciwe auto ma już 22 lata, przemierzyło setki kilometrów pomagając nam ratować potrzebujące zwierzęta. Pomaga nam w interwencjach, przewozić chore zwierzęta do weterynarzy oraz sprzęt do łapania kotów na sterylizacje a także dostarczać karmę dla karmicieli. Niestety wiek i przeszło 300 tysięcy kilometrów na liczniku robi swoje. Auto coraz częściej się psuje. Ze strachem patrzymy na kolejną usterkę. Tym razem ledwo dojechałyśmy z chorymi kotami do lecznicy. Coś się popsuło i nie można było zmieniać biegów – opowiada Anna Dryglas z OTOZ Animals Gorzów.

Samochód trafił do warsztatu i czeka na naprawę, a obrońcy praw zwierząt na wycenę kosztów naprawy. Ponadto letnie opony w samochodzie okazały się łyse i trzeba było kupić nowe. Organizację niestety nie stać na tak duży wydatek, jakim będzie z całą pewnością naprawa auta, dlatego też apelują o pomoc.

- Bez samochodu nasza działalność nie będzie funkcjonować, nie będziemy mogli nieść pomocy potrzebującym zwierzętom. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka – podkreśla Dryglas.

W tym celu na stronie ratujemyzwierzaki.pl została utworzona specjalna zrzutka. Cel? To zebranie 2,5 tys. zł. Link do zrzutki znajdziesz TUTAJ.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości