Wiadomości

OTOZ Animals apeluje o pomoc. Chodzi o samochód interwencyjny

2 maja 2022, 14:57
fot. OTOZ Animals
Samochód, którymi na co dzień poruszają się inspektorzy i wolontariusze OTOZ Animals w Gorzowie trafił do warsztatu i wymaga naprawy. Jednak „Animalsi” nie mają pieniędzy na naprawdę forda i proszą ludzi o dobrych sercach o wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka.

Od wielu lat OTOZ Animals Gorzów pomaga zwierzętom. Interweniują w przypadku znęcania się nad zwierzętami i kiedy przebywają one w złych warunkach. Na pomoc inspektorów i wolontariuszy można zawsze liczyć. Teraz „Animalsi” sami potrzebują pomocy. Chodzi o naprawę samochodu interwencyjnego marki ford, który swoje lata ma już za sobą i w ostatnim czasie trafił do naprawy.

- Nasze stare poczciwe auto ma już 22 lata, przemierzyło setki kilometrów pomagając nam ratować potrzebujące zwierzęta. Pomaga nam w interwencjach, przewozić chore zwierzęta do weterynarzy oraz sprzęt do łapania kotów na sterylizacje a także dostarczać karmę dla karmicieli. Niestety wiek i przeszło 300 tysięcy kilometrów na liczniku robi swoje. Auto coraz częściej się psuje. Ze strachem patrzymy na kolejną usterkę. Tym razem ledwo dojechałyśmy z chorymi kotami do lecznicy. Coś się popsuło i nie można było zmieniać biegów – opowiada Anna Dryglas z OTOZ Animals Gorzów.

Samochód trafił do warsztatu i czeka na naprawę, a obrońcy praw zwierząt na wycenę kosztów naprawy. Ponadto letnie opony w samochodzie okazały się łyse i trzeba było kupić nowe. Organizację niestety nie stać na tak duży wydatek, jakim będzie z całą pewnością naprawa auta, dlatego też apelują o pomoc.

- Bez samochodu nasza działalność nie będzie funkcjonować, nie będziemy mogli nieść pomocy potrzebującym zwierzętom. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka – podkreśla Dryglas.

W tym celu na stronie ratujemyzwierzaki.pl została utworzona specjalna zrzutka. Cel? To zebranie 2,5 tys. zł. Link do zrzutki znajdziesz TUTAJ.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości