• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Majówkowe zakupy w Sklepie Polskim. Tu znajdziesz wszystko na grilla

29 kwietnia 2023, 09:11, artykuł promocyjny
fot. archiwum
W trakcie majówki zabraknie napojów, kiełbasy lub węgla na grilla? To żaden problem. Przez cały weekend majowy, w tym również 1 i 3 maja zakupy będzie można zrobić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej oraz w niedawno otwartym Sklepie Polskim przy ul. Kombatantów w Gorzowie.

Przed nami długi weekend majowy, który większość osób spędzi grillując na działce lub w ogrodzie. Dlatego jeżeli w trakcie majówki zabraknie jakiś produktów – kiełbasy, warzyw czy węgla na grilla lub po prostu będziemy chcieli zaopatrzyć się w niezbędne produkty na grilla, to wszystko bez problemu będzie można kupić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej 1 oraz w nowym markecie – sklepie Polskim przy ul. Kombatantów 2 w Gorzowie. Oba sklepy będą otwarte przez całą majówkę, również w poniedziałek 1 maja i środę 3 maja.

W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce oraz wędliny od Zyguły. Ponadto na klientów czekają super promocje. Tylko w ten weekend będzie można kupić skrzydełka z kurczaka za 6,99 zł/kg, kiełbasę śląską na grilla za 14,99 zł/kg, pomidory malinowe 12,99 zł/kg, kapustę pekińską 4,99 zł/kg, Redbull za 4,39 zł przy zakupie dwóch sztuk oraz za 11,99 zł 2-kilogramowe opakowanie brykietu.

Sklep Polski przy ul. Ulimskiej będzie czynny w poniedziałek 1 maja i środę 3 maja w godz. 9-20. Natomiast Sklep Polski przy ul. Kombatantów będzie czynny 1 i 3 maja w godz. 10-18. Przed każdym z marketów jest parking, więc na zakupy można wybrać się wygodnie samochodem, pakując zakupy prosto z wózka do bagażnika auta.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości