Wiadomości

W jaki sposób drukowanie kalendarzy wpływa na promocję firmy?

21 kwietnia 2022, 10:30
Drukowanie kalendarzy to świetny sposób na promocję firmy. Ten gadżet na pewno zwróci uwagę Twoich klientów, a także będzie doskonałym upominkiem. Dlatego już latem zacznij przygotowania na kolejny sezon i zamów zestaw kalendarzy, które świetnie sprawdzą się wszystkim!

Kalendarze mogą być naprawdę różne

Warto zacząć od tego, że drukowanie kalendarzy nie oznacza jednego typu produktu. Te mogą występować w różnych formach. Dlatego nim w ogóle zamówisz taki produkt, warto zastanowić się, na czym Ci zależy. Kalendarze w formie osobistych notesów to dobry upominek dla klientów oraz prezent dla pracowników firmy. Na dodatek będą one widoczne w przestrzeni, co oznacza, że staną się dobrym nośnikiem reklamy. Ponadto coraz popularniejsze są tzw. bulletjournale, które są swoistym kalendarzem, ale bez dat. W nich właściciel samodzielnie ustala wszystko, co pozwala mu także na odrobinę kreatywności. To dobre rozwiązanie, ponieważ takie notesy nie są przeznaczone na konkretny rok.

Innym typem kalendarzy są te, które można powiesić na ścianie, np. z podziałem trzymiesięcznym lub z jedną kartką na każdy rok. To także dobry pomysł na upominek czy nagrodę, jednak pod warunkiem, że masz przygotowane ciekawe grafiki. Dotyczy to przede wszystkim kalendarzy z dwunastoma stronami. Wybór takowego będzie doskonały np. w przypadku firm graficznych czy fotograficznych.

Dobry kalendarz jest faktycznie używanym gadżetem

Dobrze wyglądający kalendarz to produkt, który może być dość drogi, a co za tym idzie, wiele osób rezygnuje z jego zakupu. Jednak, jeśli będzie prezentem, to zazwyczaj jest chętnie użytkowany, choćby w formie notatnika. Dlatego też inwestując w nie, dbasz o rozpoznawalność swojej firmy.

Osoba, której go wręczysz, będzie korzystała z niego w pracy, czy też przy znajomych, dzięki czemu logo Twojej firmy będzie miało szansę przebić się w przestrzeni publicznej. A o to przecież chodzi w przypadku takich gadżetów! To jest więc rzecz, w którą koniecznie musisz zainwestować. Szczególnie że to świetny pomysł na prezent także dla pracowników, np. z okazji świąt. Na dodatek może on przyczynić się do wzrostu zorganizowania osób, które zatrudniasz.

Kalendarz na ścianie wygląda profesjonalnie!

Kalendarz na ścianie biura, z logo Twojej firmy, sprawia, że wnętrze wygląda profesjonalnie. Tak samo, jak robią to np. kubki z nadrukami firmowymi, z których korzysta się w tej przestrzeni. Dlatego warto zamówić takie produkty przynajmniej z myślą o biurze oraz Twoich najbliższych współpracownikach. Oczywiście dobrze sprawdzają się także w formie prezentu czy gadżetu dla klienta, dlatego że jeśli zawisną w przestrzeni poza firmą to także będą nośnikiem treści reklamowych. Warto także zastanowić się nad stworzeniem kalendarzy stojących na biurku. W końcu nie każdy ma miejsce, aby powiesić je na ścianie.

Kalendarze mogą sprawić, że Twoja firma będzie znacznie lepiej rozpoznawalna. Dlatego też w nie po prostu musisz zainwestować, aby stworzyć wyjątkowe gadżety dla swoich pracowników i klientów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości