• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Co kupić w prezencie dla rolnika?

21 kwietnia 2022, 10:27
W dzisiejszych kryzysowych czasach znajomość z rolnikiem jest nie do zastąpienia. Masz wówczas dostęp do świeżej i zdrowej żywności zupełnie za darmo lub po niższej cenie. Za takie zasługi i za ciężką pracę należy mu się nagroda. Nie wiesz co wybrać dla znajomego rolnika? Rozważ nasze propozycje.

Prezent dla rolnika użyteczny w pracy

Praca rolnika nie należy do łatwych, ale dzięki niej wszyscy mamy co jeść. To dobry powód, aby ułatwić mu tę ciężką robotę, dając mu przydatny gadżet.

Bardzo użytecznym prezentem dla rolnika jest ładowarka solarna z kablem do ładowania i dwoma karabinkami. Ładuję się ją za pomocą promieni słonecznych, dzięki temu w słoneczny dzień rolnik może naładować swój smartfon w czasie pracy na polu. W ten sposób jego telefon będzie szybko gotowy i przydatny do załatwiania wszelkich zawodowych spraw. Obdarowany na pewno doceni ekologiczny aspekt tego rozwiązania.

Do wypełniania służbowych obowiązków rolnikowi przyda się też kalendarz bambusowy. Nie szkodzi środowisku, dzięki temu, że jest wykonany z naturalnego materiału. Korzystną cechą jest też jego designerska forma. Kalendarz tworzy podstawka i zestaw czterech sześcianów.

Praca na roli nie jest wykonywana w sterylnych warunkach i rolnik ma często zabrudzone buty. W takiej sytuacji możesz pomóc swojemu znajomemu rolnikowi, kupując mu 5-częściowy komplet do czyszczenia butów. W jego skład wchodzą:

  • szczotka do czyszczenia obuwia;
  • pasta do obuwia z gąbeczką w trwałym pojemniku;
  • ściereczka do polerowania butów;
  • łyżka ułatwiająca ich zakładanie;
  • eleganckie etui z materiału imitującego skórę, które ochroni cały zestaw.

Prezent dla rolnika przydatny po pracy

Po wyczerpującej pracy na roli rolnikowi należy się odpoczynek. Aby mu go umilić, kup mu podarunek przydatny do odprężenia się.

Podczas zabawy nieocenione będą piersiówka i szklanka na whisky. Piersiówka wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki temu jest trwała. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją, co również świadczy o jego dobrej jakości. Duża pojemność (aż 180 ml) pozwala na podzielenie się zawartością z przyjaciółmi. Z kolei możliwość personalizacji podarunku czyni z niego unikalny prezent.

Jeśli trafiłeś na rolnika — smakosza whisky podaruj mu szklanki na smaczne drinki. Wykonane są z trwałego szkła hartowanego, któremu niestraszne są upadki. Na uwagę zasługuje też ich duża pojemność. 300 ml to idealny format na smakowity i odprężający drink. Producent zapewnia 24-miesięczną gwarancję. Mamy też możliwość zamówienia szklanki z inicjałami lub imieniem osoby, której chcemy podarować taką szklankę, dzięki temu, Twój prezent dla rolnika będzie niepowtarzalny.

Wyjątkowy prezent dla rolnika na każdą okazję

Wykorzystując nasze propozycje, znajdziesz prezent dla rolnika idealny na każdą okazję. A jeśli masz inny pomysł, skorzystaj z możliwości zamówienia niespodzianki według własnego projektu. Nie zwlekaj i podaruj mu podarunek jedyny w swoim rodzaju.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości