• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Był poszukiwany listami gończymi. Przed policjantami schował się w wersalce

22 marca 2022, 10:16
fot. archiwum
Policjanci podczas domowej interwencji przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna od dwóch lat unikał więzienia. A podczas wizyty policjantów, ukrył się przed nimi w wersalce.

W poniedziałkowy wieczór 21 marca o godz. 21.30 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań przy ul. Gwiaździstej. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

- Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce ustalili z którego mieszkania słychać krzyki mężczyzny i kobiety. Policjanci wielokrotnie pukali i po dłuższej chwili drzwi zostały otworzone przez właścicielkę. Kobieta przekonywała, że dyskutowała z dziećmi i nikogo więcej w domu nie ma. Te tłumaczenia jednak nie przekonały policjantów, którzy wyraźnie słyszeli głos mężczyzny. Po krótkiej rozmowie kobieta wpuściła do domu policjantów, którzy znaleźli mężczyznę w jednym z pokoi. 44-latek schował się w wersalce, a miejsce te wybrał nieprzypadkowo. W ten sposób chciał uniknąć więzienia, do którego powinien stawić się już w 2020 roku – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało, 44-letni mężczyzna był poszukiwany przez sąd dwoma listami gończymi. Jeden z nich dotyczył jazdy pod wpływem alkoholu, kolejny gróźb karalnych kierowanych do innej osoby. Łącznie mężczyzna ma do odsiadki ponad 1,5 roku. 44-latek trafił do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, skąd niebawem zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości