Wiadomości

Był poszukiwany listami gończymi. Przed policjantami schował się w wersalce

22 marca 2022, 10:16
fot. archiwum
Policjanci podczas domowej interwencji przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna od dwóch lat unikał więzienia. A podczas wizyty policjantów, ukrył się przed nimi w wersalce.

W poniedziałkowy wieczór 21 marca o godz. 21.30 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań przy ul. Gwiaździstej. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

- Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce ustalili z którego mieszkania słychać krzyki mężczyzny i kobiety. Policjanci wielokrotnie pukali i po dłuższej chwili drzwi zostały otworzone przez właścicielkę. Kobieta przekonywała, że dyskutowała z dziećmi i nikogo więcej w domu nie ma. Te tłumaczenia jednak nie przekonały policjantów, którzy wyraźnie słyszeli głos mężczyzny. Po krótkiej rozmowie kobieta wpuściła do domu policjantów, którzy znaleźli mężczyznę w jednym z pokoi. 44-latek schował się w wersalce, a miejsce te wybrał nieprzypadkowo. W ten sposób chciał uniknąć więzienia, do którego powinien stawić się już w 2020 roku – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało, 44-letni mężczyzna był poszukiwany przez sąd dwoma listami gończymi. Jeden z nich dotyczył jazdy pod wpływem alkoholu, kolejny gróźb karalnych kierowanych do innej osoby. Łącznie mężczyzna ma do odsiadki ponad 1,5 roku. 44-latek trafił do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, skąd niebawem zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości