• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Chcesz zrobić zakupy w niedzielę? Wybierz się do Sklepu Polskiego w Gorzowie

11 lutego 2022, 11:00, artykuł promocyjny/13
W niedzielne popołudnie przyjeżdżają niespodziewani goście, a w domu nie masz nic słodkiego, a w dodatku skończył się cukier do kawy? To żaden problem. Wybierz się na zakupy do Sklepu Polskiego przy ul. Ulimskiej w Gorzowie, gdzie zakupy zrobisz w każdą niedzielę.

Konkurencyjna cena, świeżość i jakość, ale przede wszystkim polski kapitał - tak w skrócie można opisać sieć Sklep Polski, która powstała powstała w 1999 roku. Od tamtego czasu sieć rozwinęła się praktycznie w całym kraju.

W Gorzowie największy Sklep Polski znajduje się przy ul. Ulimskiej 1, przy drodze krajowej nr 22 w kierunku Krzeszyc. Sklep jest otwarty codziennie, nawet w niehandlowe niedziele i to zgodnie z prawem. A wszystko dzięki temu, że za kasą stoi sam właściciel. Nie ma tu więc potrzeby szukania kruczków prawnych czyli  tworzenia np.  czytelni. 

Market jest czynny w każdą niedzielę w godzinach od 9 do 20. Dojazd od sklepu jest bardzo prosty. Jadąc ulicą Kasprzaka od strony centrum miasta, za stacją paliw BP skręcamy w prawo w kierunku Ulimia. Po przejechaniu około 100 metrów trafiamy do marketu.

Sklep Polski przy ulicy Ulimskiej 1 posiada szeroki asortyment towarów. W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku. Łowcy promocji też znajdą coś dla siebie - w każdym tygodniu znajdziemy nowe promocje na różnego rodzaju artykułu. Tylko w ten weekend można kupić łopatkę za 7.99 zł/kg.

Nie musisz się też martwić o miejsce parkingowe. Przed sklepem jest duży parking, który pomieści kilkadziesiąt samochodów. A w samym Sklepie Polskim zrobisz spokojne zakupy i wypijesz pyszną kawę z ekspresu. I tu mamy małą niespodziankę - na klientów, którzy dokonają zakupów powyżej 100 zł czeka mała kawa gratis. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości