Wiadomości

Kierowca roztrzaskał skodę o drzewo. Trzy osoby ciężko ranne

29 stycznia 2022, 16:28
fot. Wypadki Gorzów
W sobotę doszło do dramatycznego wypadku w Kamieniu Małym. Kierujący skodą uderzył w drzewo. Ciężko ranne zostały trzy osoby, które doznały licznych złamań.

W sobotę 29 stycznia o godz. 15.25 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Kamień Mały. Z informacji, jaki otrzymały służby, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej, policja oraz trzy karetki pogotowia.

- Kierujący samochodem osobowym marki skoda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. W pojeździe podróżowały cztery osoby, z czego trzy zostały ciężko ranne. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, wiadomo że mężczyzna kierujący skodą był trzeźwy – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była duża, ponieważ przód pojazdu został zmiażdżony. - Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, osoby poszkodowane znajdowały się już poza pojazdem. Zostały wyciągnięte z wraku przez świadków zdarzenia. W wyniku wypadku ciężko ranny został 16-letni chłopak, 17-letnia dziewczyna oraz 35-letnia kobieta. Doznali licznych złamań – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Wszystkie ciężko ranne osoby zostały zabrane karetkami pogotowia do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości