• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 62 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierowca roztrzaskał skodę o drzewo. Trzy osoby ciężko ranne

29 stycznia 2022, 16:28
fot. Wypadki Gorzów
W sobotę doszło do dramatycznego wypadku w Kamieniu Małym. Kierujący skodą uderzył w drzewo. Ciężko ranne zostały trzy osoby, które doznały licznych złamań.

W sobotę 29 stycznia o godz. 15.25 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Kamień Mały. Z informacji, jaki otrzymały służby, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej, policja oraz trzy karetki pogotowia.

- Kierujący samochodem osobowym marki skoda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. W pojeździe podróżowały cztery osoby, z czego trzy zostały ciężko ranne. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, wiadomo że mężczyzna kierujący skodą był trzeźwy – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była duża, ponieważ przód pojazdu został zmiażdżony. - Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, osoby poszkodowane znajdowały się już poza pojazdem. Zostały wyciągnięte z wraku przez świadków zdarzenia. W wyniku wypadku ciężko ranny został 16-letni chłopak, 17-letnia dziewczyna oraz 35-letnia kobieta. Doznali licznych złamań – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Wszystkie ciężko ranne osoby zostały zabrane karetkami pogotowia do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości