• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

W jakie gadżety reklamowe warto zainwestować w 2022?

28 stycznia 2022, 12:34
Gadżety reklamowe są niezwykle istotne dla każdej, nawet niewielkiej firmy. W jakie warto zainwestować w pierwszej kolejności? Poznaj trendy na rok 2022 i rozsądnie wydaj pieniądze przeznaczone na mar

Dobre gadżety reklamowe – torba to podstawa!

Niektóre gadżety reklamowe są bardziej przydatne niż inne. I do takich bez wątpienia zalicza się torba. Może być bawełniana, jutowa czy nawet wykonana z wytrzymałego plastiku. Ważne jest zaś to, że będzie nie tylko chętnie wykorzystywana przez osobę, której ją wręczysz, ale jest również bardzo użytkowa. To do niej będziesz mógł włożyć komplet różnorodnych gadżetów czy nagrody firmowe albo inne upominki. Dzięki temu zadbasz o profesjonalny wizerunek firmy i sprawisz, że Twoi klienci będą chcieli do Ciebie wracać. Poza tym to świetny sposób na prezent, który będzie wykorzystywany na co dzień w przestrzeni publicznej.

Nowe technologie to zawsze dobra inwestycja

Warto zwrócić uwagę również na gadżety związane z nowymi technologiami. Niewielkie nośniki pamięci, takie jak pendrive, są niedrogie i bardzo przydatne, dlatego wszyscy zawsze cieszą się z takiego upominku. Możesz również zainwestować w powerbank. Te również często się gubią, a przecież taki gadżet to prawdziwy skarb w trakcie każdej wycieczki.

Dobrze sprawdzą się również dodatki, takie jak uchwyt na smartfona, czy opakowanie na pendrive. Te drobne przedmioty pokażą, że Twoja firma nie tylko jest na czasie, ale także udowodni, że dba o to, by wręczane przedmioty po prostu się nie marnowały. W końcu współcześnie niemal nie istnieją osoby, które nie miałyby przynajmniej raz na jakiś czas konieczności skorzystania z takich produktów.

Butelka na wodę – zadbaj o zdrowie innych

Kolejnym ciekawym gadżetem jest butelka wielorazowego użytku na wodę. Możesz na niej umieścić nadruk swojej firmy, a bez wątpienia jest ona po prostu na czasie. W końcu picie wody jest niezwykle zdrowe, podobnie jak dbanie o ekologię, a dzięki takiej butelce Twoi klienci i pracownicy będą mieli szansę skorzystać z dobrodziejstw takiego gadżetu. To świetny pomysł, jeśli np. organizujesz szkolenie w terenie bądź Twoja firma po prostu zajmuje się dbaniem o sprawy natury.

Personalizowane artykuły spożywcze – warto na nie stawiać

Kolejnym gadżetem, w który warto zainwestować w 2022 roku, są personalizowane artykuły spożywcze. Może to być miód, czekolada, kawa, herbata… Cokolwiek z dłuższą datą ważności. To dobry sposób na to, aby np. podziękować swojemu klientowi.

Na dodatek taki upominek jest jednocześnie miły i niezobowiązujący. Dzięki temu jest zawsze dobrze widziany. Może być świetnym uzupełnieniem do innych gadżetów. Na przykład zestaw z kubkiem, herbatą i czekoladą, włożony w bawełnianą torbę będzie naprawdę robił wrażenie. W przypadku takich artykułów możesz spersonalizować opakowanie, wybierając własne kolory oraz grafiki, które mają się na nim pojawiać.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości