Wiadomości

TKKF Stilon odpowiada na hejt i zaprzecza nieprawdziwym informacjom

24 listopada 2021, 15:55
Klub Sportowy TKKF Stilon, właściciel baru Agata w Gorzowie Wielkopolskim, w odpowiedzi na internetowy hejt wydał oświadczenie. Zarząd stanowczo zaprzecza pojawiającym się w sieci informacjom dotyczącym zwolnienia z pracy pani Marzeny oraz temu, że klub i menadżer przyczynili się do jej śmierci. Zapowiada też podjęcie kroków prawnych.

Oświadczenie zostało opublikowane na profilu baru Agata na portalu społecznościowym. Poniżej prezentujemy jego pełną treść:

Jako zarząd klubu TKKF Stilon Gorzów wspólnie z menedżerem baru Agata Panem Bogusławem Paszkiewiczem stanowczo zaprzeczamy wszelkim nieprawdziwym informacjom pojawiającym się w przestrzeni publicznej oraz internecie, naruszającym dobre imię klubu oraz menadżera baru Agata. W szczególności zaprzeczamy wszelkim nieprawdziwym informacjom, aby w barze Agata miało dochodzić do mobbingu, molestowania psychicznego lub tortur psychicznych w stosunku do pracowników. 

Stanowczo zaprzeczamy też nieprawdziwym informacjom, aby Pani Marzenna Koniuszy została przed śmiercią zwolniona z pracy w barze Agata, oraz aby w ten sposób klub lub menedżer przyczynili się do śmierci Pani Marzenny. Śmierć Pani Marzenny jest wielką stratą dla klubu oraz przede wszystkim dla baru Agata. Rodzinie Pani Marzenny składamy najszczersze kondolencje.

Nieprawdziwe są także informacje, aby to klub lub menedżer zwolnił z pracy córkę Pani Marzenny. Wszystkie osoby niemające wiedzy w sprawie prosimy o powstrzymanie się od rozprzestrzeniania nieprawdziwych informacji, które stają się podstawą "internetowego hejtu", którego ofiarą obecnie pada klub oraz menadżer baru.

W związku z powyższym, jako zarząd klubu TKKF Stilon Gorzów wraz z Panem Bogusławem Paszkiewiczem, wspólnie oświadczamy, iż klub będzie podejmował zdecydowane kroki prawne przeciwko wszystkim osobom naruszający dobre imię klubu oraz menadżera baru, oraz przeciwko osobom znieważającym zarówno klub jak i menedżera, a także pomawiającym o mobbing wobec pracowników.

Oświadczenie zostało podpisane przez Zarząd Klubu oraz menadżera.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości