Wiadomości

ECRK LEX – najlepsze szkolenia, najwyższy poziom

8 listopada 2021, 15:50, red, 10
źródło: Adobe Stock
Zawód nauczyciela wymaga od jego przedstawicieli nieustannego pogłębiania wiedzy i umiejętności. To profesja, w której niezwykle istotne są zarówno umiejętności nawiązywania kontaktów, wiedza na temat psychologii i pedagogiki, jak i posiadanie informacji dotyczących przedmiotu, którego nauczamy. Nic dziwnego, że pedagodzy należą do najbardziej zestresowanych grup zawodowych. Żeby sprostać rosnącym wymaganiom, trzeba nieustannie się dokształcać. Pomóc w tym mogą wysokiej jakości szkolenia – takie jak te przygotowane przez ECRK LEX. Co trzeba o nich wiedzieć?

Wysoki poziom

Firma ECRK LEX powstała z inicjatywy Elżbiety Linowskiej. Pomysł był prosty – dostarczyć szkoleń na najwyższym poziomie osobom zainteresowanym pogłębianiem wiedzy. Projekt jednak szybko zaczął się rozwijać, a dziś w ofercie ECRK LEX można znaleźć dziesiątki szkoleń z zakresu oświaty. Są tutaj zarówno kursy dotyczące prawa, zmian w funkcjonowaniu szkół, samego nauczania, budowania autorytetu, jak i dbania o dobrostan psychiczny uczniów. Każdy chcący się rozwijać pedagog znajdzie tutaj coś dla siebie.

Prolegis – ośrodek szkoleniowy

Najnowszym projektem realizowanym przez ECRK LEX jest ośrodek Prolegis. To ogólnopolska placówka szkoleniowa, której oferta przeznaczona jest dla dyrektorów szkół, ale również pracowników administracji szkolnej oraz rad pedagogicznych. Prolegis oferuje szkolenia online o niezwykle szerokiej tematyce. Są to m.in.:

  • EWD jako miara efektywności nauczania – istota EWD, wskaźniki, interpretacja wyników.
  • Kary i nagrody – na ile są skuteczne?
  • Konstrukcja jednostki dydaktycznej – zasady nauczania, metody, ogniwa lekcji. Przegląd aktywizujących metod kształcenia.
  • Kreatywność w nowoczesnej szkole – metodyka włączania twórczości i kreatywności w proces dydaktyczny.
  • Odpowiedzialność prawna nauczycieli.
  • Dyscyplina w klasie. Metody i formy interwencji.

A to jedynie niewielki wycinek kursów, w których mogą brać udział pedagodzy. Dzięki niezwykle rozbudowanemu portfolio ECRK LEX może zaoferować ciekawe szkolenie dla osób o różnych problemach, zainteresowaniach i potrzebach.

Merytoryka i jakość

Wszystkie szkolenia przygotowane przez firmę są na najwyższym poziomie. Merytoryczne, pełne przydatnych informacji i, jednocześnie, przygotowane w przyjemnym, zrozumiały i przystępny sposób, stanowią alternatywę dla samodzielnej nauki.

Udział w kursie sprawi, że nauczyciel, dyrektor czy członek rady pedagogicznej zyska nową perspektywę i spojrzenie na konkretny problem czy wyzwanie. W szerokiej ofercie można znaleźć bowiem zarówno szkolenia dotyczące zasad prawnych, jak i funkcjonowania szkół, oceniania uczniów czy budowania dobrej, zespołowej atmosfery w klasie. Organizatorzy adresują wiele potrzeb, zapewniając kursantom najwyższy poziom merytoryczny.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości