• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 83 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Masz skierowanie na wymaz – zgłoś się do punktu Drive Thru przy szpitalu

25 października 2021, 11:20
Osoby, które mają skierowanie na wykonanie wymazu w kierunku COVID-19 powinny zgłaszać się do punktu pobierania wymazów typu Drive Thru zlokalizowanego przy ul. Dekerta 1 (wejście od ul. Czartoryskiego).

- W SMS-ie jakiego ci pacjenci otrzymują z systemu e-zdrowie jest wpisany ogólny adres szpitala – Dekerta 1– mówi Katarzyna Barna, zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa w szpitalu. – Przypominamy , że punkt pobierania wymazów dla osób potencjalnie zakażonych koronawirusem znajduje się w wydzielonej części lecznicy z osobnym dojazdem od ulicy Czartoryskiego. Punkt jest czynny codziennie ,także w niedziele i święta ,od godz. 9.00 do godz. 13.00.

Do głównego budynku szpitala na wymaz zgłaszać się mogą tylko rodzice dzieci kierowanych na badanie. Wymazy są pobierane w pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - od godz. 9.00 do godz. 14.00.

Osoby przyjmowane na hospitalizację (w ustalonych przez oddziały godzinach) i wykonujące badanie komercyjnie powinny zgłaszać się do punktu pobrań przy ul. Dekerta (budynek dawnego centrum krwiodawstwa, za rehabilitacją). Punkt jest czynny codziennie od godz. 8.00 do 18.00

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości