Wiadomości

Masz skierowanie na wymaz – zgłoś się do punktu Drive Thru przy szpitalu

25 października 2021, 11:20
Osoby, które mają skierowanie na wykonanie wymazu w kierunku COVID-19 powinny zgłaszać się do punktu pobierania wymazów typu Drive Thru zlokalizowanego przy ul. Dekerta 1 (wejście od ul. Czartoryskiego).

- W SMS-ie jakiego ci pacjenci otrzymują z systemu e-zdrowie jest wpisany ogólny adres szpitala – Dekerta 1– mówi Katarzyna Barna, zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa w szpitalu. – Przypominamy , że punkt pobierania wymazów dla osób potencjalnie zakażonych koronawirusem znajduje się w wydzielonej części lecznicy z osobnym dojazdem od ulicy Czartoryskiego. Punkt jest czynny codziennie ,także w niedziele i święta ,od godz. 9.00 do godz. 13.00.

Do głównego budynku szpitala na wymaz zgłaszać się mogą tylko rodzice dzieci kierowanych na badanie. Wymazy są pobierane w pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - od godz. 9.00 do godz. 14.00.

Osoby przyjmowane na hospitalizację (w ustalonych przez oddziały godzinach) i wykonujące badanie komercyjnie powinny zgłaszać się do punktu pobrań przy ul. Dekerta (budynek dawnego centrum krwiodawstwa, za rehabilitacją). Punkt jest czynny codziennie od godz. 8.00 do 18.00

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości