• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Nowe loże na stadionie żużlowym rozeszły się jak ciepłe bułeczki

26 września 2021, 15:00
fot. Stal Gorzów
Ekskluzywnie umeblowane wnętrze, nowoczesne wyposażenie łazienek, telewizor i specjalny balkon. Tak wyglądają nowoczesne loże na stadionie żużlowym, które zostały wybudowane po prawej stronie od wieżyczki. Nowe loże zostały oddane do użytku tuż przed meczem Stali Gorzów z Unią Leszno.

- W budowę nowych lóż zainwestowaliśmy wyłącznie środki finansowe klubu. Całość kosztowała nas 1.5 miliona złotych, w tym momencie wszystkie loże zostały już zarezerwowane na nowy sezon przez sponsorów, a następni czekają w kolejce - mówi Marek Grzyb, prezes KS Stal Gorzów. - Na liście rezerwowej mamy 5 firm, które chętnie wynajmą loże na cały sezon - dodaje Tomasz Michalski, dyrektor KS Stal Gorzów.

Koszt wynajmu takiej loży to 65 tysięcy złotych netto za sezon, pomieszczeń jest 10, więc już w pierwszym sezonie działalności, przychód z tytułu wynajmu dodatkowych lóż wyniesie 650 tysięcy złotych netto. Inwestycja może więc szybko zwrócić. 

Jak informuje klub, w ostatnich dwóch latach Stal przeznaczyła 2.5 miliona złotych na modernizację miejskiego stadionu. - Stadion im. Edwarda Jancarza to wizytówka miasta, a Stal Gorzów to marka, która w polskim sporcie jest znana i doceniana.  Razem z miastem budujemy nowy wizerunek żużla i pokazujemy, że jak się chce to można - dodaje prezes Stali Gorzów. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości