• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Czas na naukę hiszpańskiego

10 września 2021, 09:37, red
Język hiszpański to drugi – po angielskim – najpopularniejszy język świata. Warto zatem poznać go bliżej. Będzie pomocny nie tylko podczas podróży, ale też w przyszłej pracy, ponieważ coraz więcej pracodawców dostrzega potencjał rynku iberyjskiego. Gdzie najlepiej podjąć naukę? Bezpośrednio u źródła – w słonecznej Hiszpanii.

Wiedza skąpana w słońcu

Wyobraź sobie piękne miejsca, w których zawsze jest doskonała pogoda, ludzie są otwarci, przyjaźnie nastawieni, a życie wokół przypomina jedną wielką fiestę. Wspaniale, prawda? Teraz można tego wszystkiego doświadczyć na własnej skórze. Wystarczy wybrać się na kurs hiszpańskiego z firmą Atas (więcej informacji pod adresem https://kursy.atas.pl/pl/kurs-jezykowy-hiszpania). Nauczysz się języka albo rozwiniesz swoje umiejętności w tej dziedzinie, a przy okazji poznasz nową kulturę i zwiedzisz fantastyczne miasta.

Kursy językowe Atas to najlepsze, co można wybrać. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło wypracować nie tylko autorski program szkoleniowy i stworzyć świetne materiały dydaktyczne, ale też wyselekcjonować najlepszych partnerów. Oznacza to, że wyjeżdżając do Hiszpanii – czy każdego innego kraju w ofercie – nauka odbywa się w najlepszych szkołach, pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Należy też wspomnieć, że kurs hiszpańskiego to nie tylko nauka. Czas zajęć oraz odpoczynku został tak podzielony, aby maksymalnie skorzystać ze wszystkich okolicznych atrakcji. Nie ma też obawy, że zabraknie na to sił – lekcje są prowadzone w taki sposób, aby nie nużyły, ale były przy tym niezwykle efektywne. Poza tym, poznając okolicę, utrwala się wiedzę, ponieważ korzysta się z języka w codziennych sytuacjach.

Które miasto wybierasz?

Pół miliarda ludzi na świecie mówi w języku hiszpańskim, dla których jest on językiem urzędowym. Kolejne miliony się go uczą. Teraz można do nich dołączyć, wyjeżdżają na kurs językowy do jednego z hiszpańskich miast. Poza świetnym przygotowaniem merytorycznym największą zaletą firmy Atas jest szeroki wachlarz kierunków. Tym samym każdy może wybrać to, co go najbardziej interesuje.

Malaga, Walencja, Madryt i Barcelona. Cztery wyjątkowe miasta, każde inne – słynące z innych atrakcji, oferujące inny styl życia. Jeśli lubimy zwiedzanie – idealny będzie Madryt. Słońce i plaże – upalna Walencja lub artystyczna Barcelona. Nieco portowy klimat? Malaga.

Każdy znajdzie coś dla siebie – dzięki temu nauka będzie o wiele przyjemniejsza. Przebywanie w miejscu, które nas interesuje, wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach pozwala nie tylko lepiej skupić się na nowych zagadnieniach, ale też daje możliwość szybszej adaptacji w nowym środowisku. Kurs hiszpańskiego w pięknym miejscu, z odpowiednimi towarzyszami i pod okiem najlepszej kadry przyniesie rewelacyjne rezultaty.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości