• Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Co się buduje w Gorzowie? Park Wyszyńskiego [zdjęcia]

29 sierpnia 2021, 20:30
fot. Eurotechnika
W Gorzowie trwa prawdziwy boom, jeżeli chodzi o budowę nowych bloków. Deweloperzy budują praktycznie w całym mieście. Wśród jednej z nowych inwestycji w mieście, jest Park Wyszyńskiego, który będzie zlokalizowany na działce przy ul. Wyszyńskiego i Mickiewicza.

Deweloperzy biją rekordy rozpoczynanych inwestycji w całej Polsce. Również w Gorzowie można mówić o eksplozji nowych ofert deweloperskich. Obecnie nowe bloku rosną jak grzyby po deszczu i są budowane w praktycznie każdej części Gorzowa. Dlatego też ruszamy na portalu gorzowianin.com z cyklem „Co się buduje w Gorzowie?”, w którym co jakiś czas będziemy opisywać nową inwestycję na terenie naszego miasta.

Dzisiaj pod lupę bierzemy zupełnie zaskakującą inwestycję, która znajduje się na rogu ul. Wyszyńskiego i Mickiewicza. Od kilkunastu miesięcy na działce były prowadzone tam prace odkrywkowe i wiele osób zastanawiało się, co tam powstanie. Teraz już wiadomo, że zostanie tam wybudowany nowoczesny apartamentowiec.

Firma Eurotechnika buduje tam właśnie Park Wyszyńskiego, czyli trzyklatkowy, pięciokondygnacyjny nowoczesny budynek, wyróżniający się atrakcyjnym położeniem oraz wieloma ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Mieszkania będą miały powierzchnię od 37 m.kw. aż do 151 m.kw. Prace przy budowie już trwają, a termin zakończenia inwestycji to wrzesień 2023 roku.

- Budynek będzie się cechował licznymi, dużymi przeszkleniami ścian, zimowymi ogrodami w mieszkaniach oraz podwyższonymi sufitami. Wysokość mieszkań to 390 cm na parterze, 333 cm na pierwszym piętrze i 280 cm na pozostałych kondygnacjach. Każda klatka schodowa wyposażona będzie w ciche, elektryczne windy, sięgające poziomu piwnicy. Na kondygnacji podziemnej oraz na dziedzińcu przed budynkiem zlokalizowane będą obszerne parkingi – opowiada opowiada jeden z pracowników działu sprzedaży firmy Eurotechnika.

Kondygnacja parterowa budynku to trzy tzw. domy w bloku czyli duże apartamenty z własnymi garażami (z których wejdziemy bezpośrednio do domu) i tarasami. Na parterze znajdą się też lokale usługowe. Kondygnacje pięter od pierwszego do czwartego to mieszkania jednopoziomowe, z jednakowym układem na każdym piętrze. Kondygnacja piątego piętra zawiera mieszkania dwupoziomowe - na górnym poziomie zlokalizowane będą antresole z funkcjonalnością zależną od wybranej powierzchni. Na poziomie antresoli znajdą się podniebne tarasy.

Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon, a część posiadać będzie także ogrody zimowe. Dwa mieszkania dwupoziomowe będą miały charakter apartamentów z górnym poziomem o pełnej wysokości, otwartymi sufitami i przestronnymi pokojami oraz balkonami. Mieszkania dwupoziomowe na obu krańcach budynku będą otwarte przez dwie kondygnacje (wysokość prawie 6 m) i jednocześnie będą posiadały pełne przeszklenie w tej części.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

1/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

2/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

2/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

3/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

3/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

4/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

4/4 Park Wyszyńskiego w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości