Wiadomości

Agnieszka Surmacz nie będzie wiceprezydentem. Wybuduje nam za to halę!

27 lipca 2021, 14:25, Marcin Kluwak
fot. Urząd Miasta Gorzowa
Agnieszka Surmacz od 1 września nie będzie już wiceprezydentem Gorzowa odpowiedzialnym między innymi za miejskie inwestycje. To jednak nie degradacja, bo Surmacz pokieruje budową hali widowiskowo-sportowej.

Agnieszka Surmacz przyjęła kolejne wyzwanie, które postawił przed nią prezydent Wójcicki. Oficjalnie pracę na stanowisku wiceprezesa „Słowianki” rozpocznie 1 września.  Prezydent nie zdecydował jeszcze o powołaniu nowego wiceprezydenta ds. gospodarki. 

- Nadzór w tym przypadku jest strategiczną częścią realizacji inwestycji. Wymaga doświadczenia, kompetencji, umiejętności podejmowania decyzji oraz szybkości reakcji. Długo szukałem odpowiedniej osoby, która posiada te cechy i której z zaufaniem mógłbym powierzyć nadzór nad budową naszej hali widowiskowo-sportowej. Uznałem, iż najlepszą  znana nam wszystkim osobą, jest moja dotychczasowa zastępczyni Agnieszka Surmacz — wyjaśnia prezydent Jacek Wójcicki.   

W połowie maja br., na placu budowy hali sportowo — widowiskowej przy ul. Słowiańskiej, uroczyście wmurowano akt erekcyjny. Na rozpoczęcie tej inwestycji mieszkańcy Gorzowa czekali od wielu lat. Perspektywa realizacji wielomilionowych projektów, a w tym przypadku przekraczających nawet 100 mln, to wielowymiarowe wyzwanie w zakresie logistyki oraz nadzoru.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości