• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 67 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Agnieszka Surmacz nie będzie wiceprezydentem. Wybuduje nam za to halę!

27 lipca 2021, 14:25, mk
fot. Urząd Miasta Gorzowa
Agnieszka Surmacz od 1 września nie będzie już wiceprezydentem Gorzowa odpowiedzialnym między innymi za miejskie inwestycje. To jednak nie degradacja, bo Surmacz pokieruje budową hali widowiskowo-sportowej.

Agnieszka Surmacz przyjęła kolejne wyzwanie, które postawił przed nią prezydent Wójcicki. Oficjalnie pracę na stanowisku wiceprezesa „Słowianki” rozpocznie 1 września.  Prezydent nie zdecydował jeszcze o powołaniu nowego wiceprezydenta ds. gospodarki. 

- Nadzór w tym przypadku jest strategiczną częścią realizacji inwestycji. Wymaga doświadczenia, kompetencji, umiejętności podejmowania decyzji oraz szybkości reakcji. Długo szukałem odpowiedniej osoby, która posiada te cechy i której z zaufaniem mógłbym powierzyć nadzór nad budową naszej hali widowiskowo-sportowej. Uznałem, iż najlepszą  znana nam wszystkim osobą, jest moja dotychczasowa zastępczyni Agnieszka Surmacz — wyjaśnia prezydent Jacek Wójcicki.   

W połowie maja br., na placu budowy hali sportowo — widowiskowej przy ul. Słowiańskiej, uroczyście wmurowano akt erekcyjny. Na rozpoczęcie tej inwestycji mieszkańcy Gorzowa czekali od wielu lat. Perspektywa realizacji wielomilionowych projektów, a w tym przypadku przekraczających nawet 100 mln, to wielowymiarowe wyzwanie w zakresie logistyki oraz nadzoru.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości