Wiadomości

Darmowe pływanie na Słowiance, ale... tylko dla wybranych

29 czerwca 2021, 16:39
fot. Marcin Kluwak
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka przygotowało wakacyjną ofertę dla mieszkańców Gorzowa, która będzie obowiązywała od 1 lipca. Chodzi o 2-godzinne, darmowe korzystanie z basenów w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki, ale tylko w wyznaczonych godzinach. Z darmowego wejścia na basen będą mogły skorzystać wyłącznie dzieci do 10 roku życia, które będą pod opieką osoby dorosłej. Dla opiekuna będzie przysługiwał bilet ulgowy.

W ubiegłym roku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka wraz z miastem przygotowało dla mieszkańców projekt "Miejskie wakacje ze Słowianką". Wówczas przez całe wakacje, każdy z mieszkańców Gorzowa bez względu na wiek mógł skorzystać z bezpłatnego 2-godzinnego wejścia na kompleks basenów w wybranych dniach.

W tym roku Słowianka również rusza z akcją „Miejskie wakacje ze Słowianką”, ale zasady darmowego korzystania z basenów zostały zmienione. Z bezpłatnego 2-godzinnego wejścia na basen sportowy i rekreacyjny będą mogły skorzystać wyłącznie dzieci do 10 roku życia, które będą pod opieką osoby dorosłej. Opiekun będzie musiał zapłacić za wejście, jednak będzie mógł skorzystać z biletu ulgowego w cenie 18,50 zł.

Co istotne, z darmowego 2-godzinnego wejścia na basen będzie można skorzystać tylko w wyznaczonych dniach i godzinach w okresie od czwartku 1 lipca do wtorku 31 sierpnia. Dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnego basenu w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 17-19, natomiast w każdy wtorek w godz. 10-12.

Cały czas na terenie Słowianki obowiązuje limit wejść - obecnie na terenie kompleksu basenów może przebywać 330 osób.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości