• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 54 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Darmowe pływanie na Słowiance, ale... tylko dla wybranych

29 czerwca 2021, 16:39
fot. Marcin Kluwak
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka przygotowało wakacyjną ofertę dla mieszkańców Gorzowa, która będzie obowiązywała od 1 lipca. Chodzi o 2-godzinne, darmowe korzystanie z basenów w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki, ale tylko w wyznaczonych godzinach. Z darmowego wejścia na basen będą mogły skorzystać wyłącznie dzieci do 10 roku życia, które będą pod opieką osoby dorosłej. Dla opiekuna będzie przysługiwał bilet ulgowy.

W ubiegłym roku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka wraz z miastem przygotowało dla mieszkańców projekt "Miejskie wakacje ze Słowianką". Wówczas przez całe wakacje, każdy z mieszkańców Gorzowa bez względu na wiek mógł skorzystać z bezpłatnego 2-godzinnego wejścia na kompleks basenów w wybranych dniach.

W tym roku Słowianka również rusza z akcją „Miejskie wakacje ze Słowianką”, ale zasady darmowego korzystania z basenów zostały zmienione. Z bezpłatnego 2-godzinnego wejścia na basen sportowy i rekreacyjny będą mogły skorzystać wyłącznie dzieci do 10 roku życia, które będą pod opieką osoby dorosłej. Opiekun będzie musiał zapłacić za wejście, jednak będzie mógł skorzystać z biletu ulgowego w cenie 18,50 zł.

Co istotne, z darmowego 2-godzinnego wejścia na basen będzie można skorzystać tylko w wyznaczonych dniach i godzinach w okresie od czwartku 1 lipca do wtorku 31 sierpnia. Dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnego basenu w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 17-19, natomiast w każdy wtorek w godz. 10-12.

Cały czas na terenie Słowianki obowiązuje limit wejść - obecnie na terenie kompleksu basenów może przebywać 330 osób.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości