Wiadomości

Cel: powrót na fotel lidera

23 maja 2021, 12:16, źródło: speedwaynews.pl
Przed meczem faworyt może być tylko jeden. Stal Gorzów po wpadce we Wrocławiu chce wrócić na zwycięską ścieżkę. Dla "żółto-niebieskich" będzie to dopiero drugie starcie na własnym obiekcie.

W drugiej rundzie pokonali oni aktualnego lidera rozgrywek - Motor Lublin 52:38. Kibice Stali mogą być zadowolenie z postawy swoich zawodników w tym sezonie. Kosmiczny Bartosz Zmarzlik, solidny Szymon Woźniak, skuteczni obcokrajowcy w postaci Martina Vaculika i Andersa Thomsena przywożą bardzo cenne punkty dla zespołu. Trener Stanisław Chomski wciąż jednak ma problem z obsadzeniem roli zawodnika U-24.

We Wrocławiu szansę dostał Marcus Birkemose. Młody Duńczyk nie zaliczy jednak wizyty na Stadionie Olimpijskim do udanych. W dwóch biegach nie zdobył punktów i więcej razy na torze go ujrzeliśmy. W awizowanym składzie na mecz przeciwko Włókniarzowi znalazł się Rafał Karczmarz.

Juniorzy Stali Gorzów w pierwszej części sezonu prezentują się dobrze. Kamil Nowacki wracający po kontuzji zdobył ostatnio 2 punkty i bonus. Wiktor Jasiński natomiast we Wrocławiu uzbierał 5 "oczek", ponadto zajął trzecie miejsce w finale Srebrnego Kasku. Na tle młodzieżowców Włókniarza to jednak nie jest oszałamiający wynik, ponieważ ci uplasowali się jeszcze wyżej. Nie wydaje się jednak, żeby formacje juniorskie w nadchodzącym meczu odegrały kluczowe role.

źródło: speedwaynews.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości