Wiadomości

Dominika Owczarzak z kontraktem na kolejny sezon

11 maja 2021, 23:13, red
Dominika Owczarzak/foto: Piotr Kaczmarek
Koszykarski sezon zakończył się całkiem niedawno, a już przy ulicy Chopina w Gorzowie podpisywane są kontrakty. Klub z Gorzowa zatrzymał jedną z najlepiej asystujących zawodniczek w polskiej lidze. Na kolejny sezon z akademiczkami związała się Dominika Owczarzak.

Dla Dominiki będzie to już drugi sezon w barwach drużyny PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów. W sezonie 2020/21 Owczarzak notowała średnio 5,7 punktu, 6,6 asysty i 3,3 zbiórki, a w rozgrywkach EuroCup 4,5 punktu, 3,8 asysty i 3,8 zbiórki. Sezon EBLK "Domino" zakończyła na czwartym miejscu w klasyfikacji najlepiej asystujących zawodniczek, przegrywając minimalnie z Gajdą, Sutton i Balintovą.

Urodzona w Poznaniu 27-letnia zawodniczka jest wychowanką tamtejszego MUKS-u i to właśnie w zespole z rodzinnego miasta Owczarzak zadebiutowała na parkietach polskiej ekstraklasy. Owczarzak ma na swoim koncie wywalczone dwa złote medale EBLK z CCC Polkowice (2013,2019) oraz srebrny medal w polskiej lidze również z zespołem z Polkowic (2014). W tym sezonie Dominika wywalczyła z naszym zespołem brązowy medal EBLK i mamy nadzieję, że to nie ostatni jej sukces w naszych barwach.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości