Wiadomości

Tworzą się kolejki przed punktem pobierania wymazów. Szpital wydłuża godziny

3 marca 2021, 14:23
fot. archiwum
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki informuje, że od środy 3 marca wydłużony będzie czas funkcjonowania punktu drive thru przy ul. Czartoryskiego. Wszystko przez to, że przed punktem tworzą się duże kolejki.

- W związku z dużą liczbą skierowań na badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 wystawianych przez lekarzy POZ i tworzącymi się długimi kolejkami przed punktami pobierania wymazów kolejnemu wydłużeniu ulegają godziny funkcjonowania punktu pobrań wymazów przy ul. Czartoryskiego w Gorzowie. Od  środy 3 marca punkt typu drive thru będzie czynny codziennie w godzinach od 8 do 16 – informuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego. 

Osoby mające skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu na badanie mogą się zgłaszać także do punktu pobrań przy ul. Walczaka 42 (budynek 8) – codziennie w godzinach od 14 do 18 lub w przypadku, gdy wymaz ma być wykonany u dziecka do pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w godz. od 9 do 14.

- Jednocześnie przypominamy, że osobom przyjmowanym na hospitalizację testy wykonywane są codziennie od godz. 7.30 do 18.00 (w ustalonych przez oddział godzinach) przy ul. Dekerta (budynek dawnego centrum krwiodawstwa, za rehabilitacją) – mówi Wiśniewska.

W tym samym miejscu, po opłaceniu badania przelewem bankowym, wykonywane są testy komercyjne dla osób nie posiadających skierowania na to badanie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości