Tworzą się kolejki przed punktem pobierania wymazów. Szpital wydłuża godziny

3 marca 2021, 14:23
fot. archiwum
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki informuje, że od środy 3 marca wydłużony będzie czas funkcjonowania punktu drive thru przy ul. Czartoryskiego. Wszystko przez to, że przed punktem tworzą się duże kolejki.

- W związku z dużą liczbą skierowań na badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 wystawianych przez lekarzy POZ i tworzącymi się długimi kolejkami przed punktami pobierania wymazów kolejnemu wydłużeniu ulegają godziny funkcjonowania punktu pobrań wymazów przy ul. Czartoryskiego w Gorzowie. Od  środy 3 marca punkt typu drive thru będzie czynny codziennie w godzinach od 8 do 16 – informuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego. 

Osoby mające skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu na badanie mogą się zgłaszać także do punktu pobrań przy ul. Walczaka 42 (budynek 8) – codziennie w godzinach od 14 do 18 lub w przypadku, gdy wymaz ma być wykonany u dziecka do pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w godz. od 9 do 14.

- Jednocześnie przypominamy, że osobom przyjmowanym na hospitalizację testy wykonywane są codziennie od godz. 7.30 do 18.00 (w ustalonych przez oddział godzinach) przy ul. Dekerta (budynek dawnego centrum krwiodawstwa, za rehabilitacją) – mówi Wiśniewska.

W tym samym miejscu, po opłaceniu badania przelewem bankowym, wykonywane są testy komercyjne dla osób nie posiadających skierowania na to badanie.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości