Zmiany w szczepieniach grupy "0" i seniorów w szpitalu

22 lutego 2021, 10:00
fot. Marcin Kluwak
Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, w związku z przesunięciem terminu dostaw szczepionek dla grupy „0” i seniorów, został zmieniony harmonogram szczepień zaplanowany na najbliższy tydzień.

- Ze względu na niezależne od szpitala przesunięcie zaplanowanego terminu dostawy kolejnej partii szczepionek firmy Pfizer, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musiał zmienić harmonogram szczepień w dniach 22-26 lutego. Dotyczy to pacjentów z grupy „0” i seniorów – tłumaczy Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Seniorzy, którzy mieli zaplanowany termin podania szczepionki na dzień 22 lutego będą mieli wyznaczony nowy termin szczepienia pomiędzy 23 a 26 lutego. Zmianie ulegają godziny szczepień SENIORÓW zaplanowanych na dzień 23 lutego. O nowej godzinie szpital będzie informował indywidualnie osoby przewidziane do zaszczepienia w tym dniu.

Dostawa szczepionek dla grupy „0” najprawdopodobniej będzie zrealizowana 26 lutego. Osoby zaplanowane do szczepienia w dniach 22-26 lutego będą poinformowane o nowym terminie podania szczepionki. 

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 514 425 124 lub adresem mailowym szczepienia@szpital.gorzow.pl. 


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości