Wiadomości

Wracają przyjęcia na chirurgię w gorzowskim szpitalu

11 lutego 2021, 14:09
fot. archiwum
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie poinformował, że oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej z pododdziałem chirurgii naczyniowej wznawia przyjęcia planowe w pełnym zakresie. Osoby, które miały już wyznaczony termin przyjęcia, a z powodu pandemii zostało ono odwołane, będą miały wyznaczane terminy w pierwszej kolejności.

Mamy dobrą wiadomość dla pacjentów oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej z pododdziałem chirurgii naczyniowej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Oddział wznawia przyjęcia planowe  w pełnym zakresie. Zarówno w chirurgii ogólnej, onkologicznej jak i naczyniowej ze szczególnym uwzględnieniem chorób tętnic. 

Kwalifikacje do przyjęcia będą się odbywać w każdą środę o godz. 13 w poradni chirurgicznej, która znajduje się w budynku Ośrodka Radioterapii. Osoby, które miały już wyznaczony termin przyjęcia, a z powodu pandemii zostało ono odwołane, będą miały wyznaczane terminy w pierwszej kolejności. 

- Przypominamy, że w pomieszczeniach szpitala w trakcie oczekiwania na wyznaczenie terminu obowiązują ścisłe zasady dystansu społecznego, przypominamy o konieczności używania maseczek zakrywających usta i nos, prosimy o stosowanie się do poleceń personelu szpitala – podkreśla Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości