Wiadomości

Ktoś porzucił koty na cmentarzu

3 lutego 2021, 13:15
fot. OTOZ Animals Gorzów
OTOZ Animals z Gorzowa szuka osoby, która wyrzuciła na cmentarzu w Tarnowie cztery domowe koty. Trzy z nich udało się odłowić, natomiast jeden kot wciąż pozostaje na cmentarzu. Obrońcy zwierząt podkreślają, że zwierzęta na cmentarzu skazane są na pewną śmierć.

Jak informuje OTOZ Animals z Gorzowa ktoś wyrzucił na cmentarzu w Tarnowie w gminie Lubiszyn cztery koty. Obrońcy zwierząt szukają osoby, która jest odpowiedzialna za porzucenie zwierząt na pewną śmierć. 

- Są to domowe, oswojone koty. Czy ktoś je rozpoznaje? Co do tego, że był to zamierzony czyn porzucenia nie ma najmniejszych wątpliwości! Aktualnie mamy ogromne mrozy, będą jeszcze większe. A ktoś, bez skrupułów, porzucił domowe koty nie mające zimowego, grubego futra, nie dając im żadnej szansy na schronienie się przed mrozem. Trzy z czterech kotów udało się nam odłowić, to dwie kotki i jeden kocurek. Nadal szukamy czwartego kotka, który w szoku szuka ciepła, jedzenia i tylko czasem pojawia się w miejscu porzucenia – opisuje sytuację OTOZ Animals Inspektorat Gorzów.

Dlatego też proszą mieszkańców Tarnowa oraz okolicznych miejscowości o informację, kto mógł porzucić zwierzęta na cmentarzu. OTOZ  Animals gwarantuje pełną anonimowość. Kontaktować się można pod numerem tel. 606 309 031 lub 664 125 239.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości