Wiadomości

Lubuskie24 - nowy portal internetowy w regionie lubuskim

16 grudnia 2020, 17:42
Lubuskie24 to nowa propozycja dla mieszkańców regionu. Wieloletnie doświadczenia na rynku medialnym, oraz plany rozwojowe pozwoliły nam na uruchomienie nowego, niezależnego serwisu internetowego.

Po blisko 6 latach od uruchomienia portalu gorzowianin.com, który jest niewątpliwym liderem wśród portali internetowych w Gorzowie i okolicach, startujemy z nowym projektem. To Lubuskie24 – całkowicie niezależny, w 100% polski, nowoczesny i bliski sprawom każdego mieszkańca serwis internetowy.

Lubuskie24.pl – sama nazwa zobowiązuje. Zdarzenia kryminalne, wypadki drogowe, czy też pożary przyciągają uwagę wielu internautów. My jednak chcemy zaproponować mieszkańcom całego województwa lubuskiego coś więcej. Chcemy być blisko ludzkich spraw, chcemy interweniować w imieniu mieszkańców – oczywiście kiedy zajedzie taka potrzeba, chcemy też być blisko najważniejszych wydarzeń w regionie, ale pokazywać będziemy też te mniej istotne, które nie mają szans przebić się na łamy innych regionalnych gazet czy portali internetowych.

Będziemy pisać o remontach lokalnych dróg, pokazywać gminne inwestycje i pomagać mieszkańcom, którzy zderzyli się np. z lokalną machiną urzędniczą. Będziemy na bieżąco informować o nagłych zdarzeniach, pożarach, czy działaniu komunikacji publicznej. Oczywiście nie zabraknie u nas relacji z sal sądowych, czy zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Do dyspozycji czytelników jest nasza elektroniczna skrzynka pocztowa: redakcja@lubuskie24.pl, dyżurny numer telefonu: 690 333 911, oraz nasz profil na FB.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości