Dziękujemy naszym bohaterom

18 września 2020, 15:20
fot. WSzW
„Drodzy Lekarze, kochane Panie Pielęgniarki oraz wszyscy Pracownicy Służby Zdrowia dziękujemy wam za to, że wykonujecie swoją pracę z tak wielkim zaangażowaniem narażając swoje zdrowie. Dziękujemy Wam, za to, że możemy na was liczyć w trudnych chwilach. Wierzymy, że szybko uda się Wam pokonać koronawirusa”. Tak do medyków z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. napisała Nikola ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gorzowie. Jej i inne prace wykonane przez dzieci w okresie narodowej kwarantanny już można oglądać na wystawie w gorzowskiej galerii Askana.

- Dla nas wszystkich to był bardzo trudny czas – mówi Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. - Malując, rysując, robiąc wyklejanki dzieci nie tylko ćwiczyły swoje manualne zdolności ale też, a może przede wszystkim dzieliły się z nami swoimi emocjami. Dziś bardzo serdecznie za to dziękujemy. To było i jest dla nas bardzo ważne.

Z kilkudziesięciu prac i laurek, które trafiły do lecznicy z Gorzowa i okolic, a także Ośna Lubuskiego szpital wspólnie z galerią Askana przygotował wystawę. Można ją oglądać na parterze galerii do końca października. Serdecznie zapraszamy.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości